734c80daУ рамках спільної діяльності кафедри «Менеджменту і адміністрування» з провідними підприємствами та організаціями м. Харкова та Харківської області з підготовки студентів спеціальності «Менеджмент організацій міського господарства» була організована і проведена зустріч з заступником голови Харківського обласного територіального відділення антимонопольного Комітету України Фастовою Наталею Владиславівною.

За зустрічі буди розглянуті питання практичної діяльності антимонопольного комітету, які викликали у студентів та щиру зацікавленість та жваву дискусію. IMG 0659