11 вересня 2015 року відбулося знайомство студентів 1 курсу спеціальності «Менеджмент організацій міського господарства» з Університетом та складом кафедри «Менеджменту і адміністрування».

З початком нового студентського життя та вступу до дружної родини Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова першокурсників та їх батьків привітала завідуюча кафедри менеджменту і адміністрування д.е.н., професор Новікова М.М, куратор групи к.е.н., доцент Боровик М.В., представники деканату факультету менеджменту та студентської профспілкової організації.

momg2015 1

Шановні першокурсники, пам’ятайте про вміння правильно розставляти пріоритети! Сумлінне навчання сьогодні – це найкраща інвестиція у майбутнє!

Щиро бажаємо Вам натхнення, творчих досягнень, доброго здоров’я та гарного настрою!