tmp image 86  6 лютого 2016 року в ХНУГХ імені О. М. Бекетова пройшов день відкритих дверей. Для гостей свята було організовано багато цікавих та пізнавальних заходів, які разом з вже звичною презентацією факультетів і кафедр допомогли абітурієнтам ознайомитися із всіма  можливостями, які пропонує Університет своїм студентам.

Кафедра менеджменту і адміністрування зустріла своїх абітурієнтів вже традиійним чаюванням і невимушеним спілкуванням з викладачами кафедри, в ході якої школярі і випускники технікумів мали змогу поставити запитання і отримати відповіді на всі актуальні питання.

Доцент кафедри, к. е. н. Мілиця В'ячеславівна Волкова підготувала і провела для всіх учасників майстер-клас на тему "Соціально-психологічні методи в менеджменті".

По завершенню заходу всі учасники висловили намір продовжити співпрацю в рамках шкіл розвитку кафедри і Університету.