18.02  18 лютого 2016 року в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбулася зустріч волонтерських організацій Харкова з міністром освіти України Сергієм Квітом.
Під час зустрічі були представлені волонтерські проекти Харківщини. Доцент кафедри менеджменту і адміністрування Вікторія Мельман презентувала проект «Родинне коло», який спрямований на об'єднання сімей загиблих воїнів АТО, на надання психологічної, соціальної, юридичної допомоги, запису серії інтерв'ю про героїв для книги, яку створюють волонтери разом зі студентами-журналістами.