tmp image c9da8268c  1 березня 2016 року відбулась презентація Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова у профорієнтаційному заході "Професія твоєї мрії" Харківського обласного центру зайнятості, який проходив в приміщенні Дергачівської гімназії № 3.

Доцент кафедри менеджменту і адміністрування ХНУМГ імені О.М.Бекетова, доктор наук з державного управління Дєгтяр Олег Андрійович взяв участь у заході.

Основною метою профорієнтаційного заходу було ознайомлення молоді з діяльністю середніх та вищих навчальних закладів м. Харкова. Зустріч відвідали більш ніж 400 учнів шкіл Дергачівського району, а саме Вільшанська ЗОШ, Дворічнокутянська ЗОШ, Цупівський НВК, Русько-Лозівський НВК, Слатинський НВК, Козачолопанський НВК, Великопроходівський НВК, Ветеринарний НВК, Прудянська ЗОШ, Черкаськолозівська ЗОШ, Дергачівський НВК, Дергачівська гімназія №3, Дергачівський ліцей № 2.

tmp image fbd362428

tmp image 285837c