sertif   Вітаємо старшого викладача, к.е.н. Калашнікову Христину Ігорівну та доцента, к.е.н. Колонтаєвського Олега Петровича з отриманням сертифікатів з англійської мови!sertif.all

5 квітня 2016 року у Центрі підвищення кваліфікації ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відбулося вручення сертифікатів, що підтверджують успішне завершення курсу підготовки до складання сертифікаційних іспитів з англійської мови університету Кембрідж та здобуття рівня А2. Сертифікати вручали голова Центру підвищення кваліфікації Прасол В.М. та керівник Центру з підготовки до складання сертифікаційних іспитів з англійської мови університету Кембрідж Ільєнко О.Л.

sertif. Kalashnikova