tmp 71

16 квітня 2016 року ХНУМГ імені О. М. Бекетова відкрів свої двері для всіх бажаючих познайомитись з Університетом та спеіальностями, за якими здійснюється підготовка студентів.

Насичена освітньо-розважальна програма заходу включила в себе:
- Інтерактивні конкурси;
- Оглядову екскурсію університетом, в ході якої гості університету, відвідали найбільш знакові місця і дізналися цікаві історії про університет.
- Ярмарок можливостей, на якому були представлені структурні підрозділи університету такі, як:
 - Українсько-Польський центр;
 - Українсько-Канадський центр;
 - Бізнес-інкубатор;
 - Центр доуніверситетської освіти і кар’єри.

Кафедра менеджменту і адміністрування підготувала для своїх абітурієнтів майстер-клас на тему "Соціально-психологічні методи в менеджменті". Абітурієнти та гості Дня відкритих дверей, в ході майстер-класу змогли оцінити свої особисті схильності до управлінської діяльності та розкрити в собі потенціал менеджера.

і, вже традиційно, для школярів та студентів технікумів було організовано чаювання, в ході якого проходило знайомство з кафедрою, викладачами та основними напрмкими діяльності кафедри МіА у підготовці висококваліфікових менеджерів для усіх сфер життєліяльності міста.

tmp 82