Гайдученко, С.О. и Бєльська , Т.В. и Дегтярь, О.А. (2017) Методичні вказівки до проходження виробничої практики магістрів (для студентів усіх форм навчання спеціальності 281 – публічне управління та адміністрування).

Гайдученко, С.О. и Бєльська , Т.В. и Дегтярь, О.А. (2017) Методичні вказівки до проходження переддипломної практики магістрів (для студентів усіх форм навчання спеціальності 281 – Публічне управління та адміністрування).

Бєльська, Т.В. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ «МУНІЦИПАЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ» (для студентів усіх форм навчання напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент»).

Бєльська, Т.В. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ ТА САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ «ТЕОРІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ» (для студентів 5 курсу всіх форм навчання спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування»).

Бєльська, Т.В. (2016) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з курсу «ТЕОРІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ» (для студентів 5 курсу всіх форм навчання спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування»).

Бєльська , Т.В. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ «ТЕОРІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ» (для студентів 5 курсу заочної форми навчання спеціальності “074 Публічне управління та адміністрування”).

Бєльська , Т.В. (2016) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з курсу «ТЕОРІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ» (для студентів 1 курсу усіх форм навчання спеціальності “074 Публічне управління та адміністрування”).

Бєльська , Т.В. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ «ВСТУП ДО ФАХУ» (для студентів заочної форми навчання спеціальності 074 “Публічне управління та адміністрування”).

Бєльська , Т.В. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ «ТЕОРІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ» (для студентів 1 курсу заочної форми навчання спеціальності “074 Публічне управління та адміністрування”).

Бєльська , Т.В. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ ТА САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ «ВСТУП ДО ФАХУ» (для студентів 1 курсу всіх форм навчання спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування»).

Бєльська , Т.В. (2016) Методичні вказівки до проведення переддипломної практики (для студентів 1 курсу усіх форм навчання спеціальності 074 Публічне управління та адміністрування).

Бєльська , Т.В. (2016) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з курсу «ВСТУП ДО ФАХУ» (для студентів 1 курсу всіх форм навчання спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування»).

Бєльська , Т.В. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до організації самостійної роботи з дисципліни “ДІЛОВЕ АДМІНІСТРУВАННЯ (МЕНЕДЖМЕНТ ОРГАНІЗАЦІЇ; КОРПОРАТИВНЕ УПРАВЛІННЯ)” (для студентів всіх форм навчання спеціальність 073 – Менеджмент).

Бєльська , Т.В. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ ТА САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ «ТЕОРІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ» (для студентів 1 курсу усіх форм навчання спеціальності “074 Публічне управління та адміністрування”).

Бєльська , Т.В. и Дегтярь , Олег Андрійович и Гайдученко, С.О. (2016) Методичні вказівки до проведення переддипломної практики магістрів (для студентів усіх форм навчання спеціальності 074 Публічне управління та адміністрування).

Бєльська , Т.В. и Дегтярь , Олег Андрійович и Гайдученко, С.О. (2016) Методичні вказівки до проведення виробничої практики магістрів (для студентів усіх форм навчання спеціальності 074 Публічне управління та адміністрування).

Бєльська , Т.В. и Чернов, С.І. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ ТА САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ «МУНІЦИПАЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ» » (для студентів усіх форм навчання напряму підготовки 6.030601 “Менеджмент”).

Бєльська , Т.В. и Чернов, С.І. (2016) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з курсу «МУНІЦИПАЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ» (для студентів усіх форм навчання напряму підготовки 6.030601 “Менеджмент”).

Новікова, М.М. и Бєльська , Т.В. и Дегтярь , Олег Андрійович и Гайдученко, С.О. (2016) Тематика та методичні вказівки до виконання дипломних робіт магістрів (для студентів всіх форм навчання за спеціальністю 074 Публічне управління та адміністрування ).