Самойленко І.О., Гнатенко М.К., Магомедова М.О. (2016) Методичні вказівки до проходження виробничої практики (для студентів всіх форм навчання галузі знань 0306 – Менеджмент і адміністрування напряму підготовки 6.030601 – Менеджмент).

Гнатенко М.К., Самойленко І.О., Магомедова М.А. (2015) Методичні вказівки до проходження ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ (для студентів всіх форм навчання галузі знань 0306 «Менеджмент і адміністрування» напряму підготовки 6.030601 Менеджмент).

Новікова М.М., Дегтярь О.А., Боровик М.В., Гриненко В.В., Магомедова М.А., Мельман В.О., Шевченко В.С., Гнатенко М.К., Браташ М.А. (2015) МЕНЕДЖМЕНТ І АДМІНІСТРУВАННЯ Навчальний посібник.

Магомедова М.А. (2013) Магомедова М.А. МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ ПРАКТИЧНИХ ЗАВДАНЬ ТА САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ З ДИСЦИПЛІНИ «Інноваційний менеджмент (в галузі)» (для студентів 5 курсу денної форми навчання за спеціальністю 8.03060101 „Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)”.

Магомедова М.А. (2013) Магомедова М.А. МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ «Інноваційний менеджмент (в галузі)» (для студентів 5 курсу денної форми навчання за спеціальністю 8.03060101 „Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)”.

Магомедова М.А. (2013) Магомедова М.А. ПРОГРАМА ТА РОБОЧА ПРОГРАМА НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «Інноваційний менеджмент (в галузі)» (для студентів 5 курсу денної форми навчання за спеціальністю 8.03060101 „Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)”.