Діоба, А.В. (2014) А.В. Діоба ТЕКСТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ «ІНВЕСТИЦІЙНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ» (для студентів 5 курсу спеціальності 8.03060101 „Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)” денної форми навчання).

Діоба, А.В. (2014) А.В. Діоба ТЕКСТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ «РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТ» (для студентів 5 курсу спеціальності 8.03060101 „Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)” денної форми навчання). [

Діоба, А.В. (2014) А.В. Діоба Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни «РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТ» (для студентів 5 курсу спеціальності 8.03060101 „Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)” денної форми навчання).

Діоба, А.В. (2014) А.В. Діоба Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТ» (для студентів 5 курсу спеціальності 8.03060101 „Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)” денної форми навчання).

Діоба, А.В. и Гнатенко, М.К. (2014) Програма дисципліни “Інвестиційний менеджмент” для студентів спеціальності 8.03060101 “Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)”.

Діоба, А.В. и Гнатенко, М.К. (2014) Робоча програма дисципліни “Інвестиційний менеджмент” для студентів спеціальності 8.03060101 “Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)”.

Новікова, М.М. и Діоба, А.В. (2014) Програма навчальної дисципліни “Ризик-менеджмент” для магістрів зі спеціальності 8.03060101 “Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)”. Навчальним планом передбачена магістерська програма “Менеджмент організацій і адміністрування в міському господарстві”.

Новікова, М.М. и Діоба, А.В. (2014) Робоча програма навчальної дисципліни “Ризик-менеджмент” для магістрів зі спеціальності 8.03060101 “Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)”.

Діоба, А.В. (2013) ПРОГРАМА ТА РОБОЧА ПРОГРАМА НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «Фінансово-економічна діяльність підприємств» (для студентів 5 курсу денної форми навчання за спеціальністю 8.03060101 „Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)”.

Діоба, А.В. (2013) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ ПРАКТИЧНИХ ЗАВДАНЬ ТА САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ З ДИСЦИПЛІНИ «Інвестиційний менеджмент (в галузі)» (для студентів 5 курсу денної форми навчання за спеціальністю 8.03060101 „Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)”.

Діоба, А.В. (2013) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ «Інвестиційний менеджмент (в галузі)» (для студентів 5 курсу денної форми навчання за спеціальністю 8.03060101 „Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)”.

Діоба, А.В. и Гнатенко, М.К. (2013) ПРОГРАМА ТА РОБОЧА ПРОГРАМА НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «Інвестиційний менеджмент (в галузі)» (для студентів 5 курсу денної форми навчання за спеціальністю 8.03060101 „Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)”.