Карлова, О.А. и Калашнікова, Х.І. (2017) Конспект лекцій з дисципліни «Ділове адміністрування» (Управління змінами. Управління якістю) (для студентів всіх форм навчання спеціальність 073 – Менеджмент. Менеджмент організацій і адміністрування).

Карлова, О.А. и Калашнікова, Х.І. (2017) Конспект лекцій з дисципліни «Менеджмент організацій і підприємств міського господарства» (для студентів усіх форм навчання спеціальності 073 – Менеджмент).

Карлова, О.А. и Калашнікова, Х.І. (2017) Методичні вказівки до самостійної роботи та практичних занять з дисципліни «Менеджмент організацій і підприємств міського господарства» (для студентів всіх форм навчання напряму 6.030601 – Менеджмент, професійне спрямування «Менеджмент організацій міського господарства»).

Калашнікова, Х.І. (2016) Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни «ОСОБЛИВОСТІ ЕКОНОМІЧНОЇ ТА ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА» (для студентів заочної форми навчання напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент»).

Калашнікова, Х.І. (2015) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до практичних занять та самостійної роботи студентів з дисципліни ОСОБЛИВОСТІ ЕКОНОМІЧНОЇ ТА ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА (для студентів заочної форми навчання напряму підготовки “6.030601 Менеджмент” ).

Калашнікова, Х.І. (2015) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання контрольної роботи з дисципліни Ділове адміністрування («Управління якістю», «Управління змінами») (для студентів заочної форми навчання за спеціальністю 7.03060101 Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)). [

Калашнікова, Х.І. (2015) Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни «Особливості економічної та підприємницької діяльності підприємств житлово-комунального господарства» (для студентів напряму підготовки 6.030601 – Менеджмент за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)”).

Новікова, М.М. и Карлова, О.А. и Запорожець, Г.В. и Штерн, Г.Ю. и Боровик, М.В. и Калашнікова, Х.І. и Гнатенко, М.К. (2015) ДІЛОВЕ АДМІНІСТРУВАННЯ Навчальний посібник.

Новікова, М.М. и Калашнікова, Х.І. (2013) ПРОГРАМА ТА РОБОЧА ПРОГРАМА навчальної (аналітичної) практики (для студентів всіх форм навчання напряму підготовки 6.030601 – «Менеджмент»). [

Новікова, М.М. и Карлова, О.А. и Кондратенко, Н.О. и Калашнікова, Х.І. (2013) Методичні вказівки з підготовки до державного екзамену освітньо-кваліфікаційного рівня магістр (для студентів всіх форм навчання за спеціальністю 8.03060101 „Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)”.

Новікова, М.М. и Карлова, О.А. и Кондратенко, Н.О. и Калашнікова, Х.І. (2013) Методичні вказівки з підготовки до державного екзамену освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст (для студентів всіх форм навчання за спеціальністю 7.03060101 „Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)”.