Сніжко, С.В. (2013) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ І ЗАВДАННЯ до практичної та самостійної роботи З ДИСЦИПЛІНИ «ЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА» (для студентів усіх форм навчання напряму підготовки – 6.030601 – «Менеджмент»).

Сніжко, С.В. (2013) ПРОГРАМА ТА РОБОЧА ПРОГРАМА НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА» (для студентів усіх форм навчання напряму підготовки – 6.030601 – «Менеджмент»).

Сніжко, С.В. (2013) ТЕКСТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ «ЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА» (для студентів усіх форм навчання напряму підготовки 6.030601 – «Менеджмент»). [

Сніжко, С.В. (2011) Методичні вказівки з вивчення дисципліни «Менеджмент в енергетиці» (для студентів 4 курсу денної і 5 курсу заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр, галузі знань – 0306 – «Менеджмент і адміністрування», напряму підготовки – 6.030601 – «Менеджмент», спеціалізація – «Менеджмент організацій паливно-енергетичного комплексу»)(№2141).

Кайлюк, Є.М. и Сніжко, С.В. (2010) Менеджмент в муніципальній енергетиці. Підручник для студентів економічних спеціальностей.

Сніжко, С.В. (2010) Конспект лекцій з курсу «Менеджмент в муніципальній енергетиці» (для студентів 5 курсу денної і заочної форм навчання напряму підготовки 0502 – «Менеджмент», спеціалізації «Менеджмент організацій паливно-енергетичного комплексу» ).

Сніжко, С.В. (2010) Конспект лекцій з курсу «Статистика» (для студентів 2 курсу денної та 3 курсу заочної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр, галузі знань 0305 «Економіка і підприємництво», напряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит»).

Сніжко, С.В. (2010) Методичні вказівки до виконання контрольних та самостійних робіт з навчальної дисципліни «Статистика» (для студентів 2 курсу денної і 3 курсу заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр, галузі знань – 0305 – «Економіка і підприємництво», напряму підготовки – 6.030509 – «Облік і аудит»)(№2048).

Сніжко, С.В. (2010) Методичні вказівки до виконання практичних занять з дисципліни «Менеджмент в муніципальній енергетиці» (для студентів 5 курсу денної і 6 курсу заочної форм навчання напряму підготовки 0502 – «Менеджмент», спеціалізації «Менеджмент організацій паливно-енергетичного комплексу»).

Сніжко, С.В. (2010) Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни «Менеджмент в муніципальній енергетиці» (для студентів 5 курсу денної і 6 курсу заочної форм навчання напряму підготовки 0502 – «Менеджмент», спеціалізації «Менеджмент організацій паливно-енергетичного комплексу»).

Сніжко, С.В. (2010) Методичні вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни «Менеджмент в муніципальній енергетиці» (для студентів 5 курсу денної і 6 курсу заочної форм навчання напряму підготовки 0502 – «Менеджмент», спеціалізації «Менеджмент організацій паливно-енергетичного комплексу»).

Сніжко, С.В. (2010) Програма та робоча програма навчальної дисципліни "Менеджмент в муніципальній енергетиці" (для студентів 5 курсу денної та 6 курсу заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційних рівнів спеціаліст та магістр, напряму підготовки 0502 – "Менеджмент", спеціальності "Менеджмент організацій", спеціалізація "Менеджмент організацій паливно-енергетичного комплексу").

по RSS... Подписаться

... или на почту Введите E-mail: