image 01 21.04.1621 квітня 2016 року представники Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова взяли участь у пленарному засіданні XVI МІЖНАРОДНОГО НАУКОВОГО КОНГРЕСУ "Публічне управління ХХІ століття: ФОРСАЙТИНГ УСПІХУ".

Від кафедри менеджменту і адміністрування на конгресі були присутні: доцент , доктор наук наук з державного управління Дєгтяр Олег Андрійович, доцент, кандидат наук наук з державного управління Гайдученко Світлана Олександрівна та доцент, кандидат економічних наук Самойленко Інна Олександрівна. А також студенти-магістранти: Колеснік Олег, Пихтіна Валерія, Франкевич Марина та Нгуєн Тхі Тхуі Лінь.

В ході роботи конгресу були висвітлені основні напрямки  тенденцій розвитку публічного управління в Україні. Зокрема, на обговореннія дискусійних груп були винесені наступні питання:

- Територіальна громада у вимірах децентралізації владних відносин;

- Економічна політика України в умовах децентралізації влади та управління;

- ІТ-сфера для публічного управління: проектування майбутнього та інші.

Участь майбутніх менеджерів у заходах такого рівня - це неоціненний внесок у фундамент майбутньої кар'єри.

image 02 21.04.16

image 03 21.04.16