image 423582d33e3a840eabfe5d9d4c7 V28 квітня в Національному університеті цивільного захисту України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Державне управління у сфері цивільного захисту: наука, освіта, практика», організатором якої є навчально-науково-виробничий центр навчального закладу.

Науковці з різних регіонів України обговорювали питання державного управління у сфері цивільного захисту. В режимі відеоконференцзв’язку до учасників заходу звернувся Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін, директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев, виконуючий обов'язки начальника Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, доктор наук з державного управління, доцент Петро Волянський, ректор Чорноморського державного університету ім. П. Могили, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Леонід Клименко.

 

image 27250669f6c28d1cf V

Після пленарного засідання робота конференції тривала у секціях: «Механізми формування та реалізації державної політики у сфері реформування вищої освіти», «Державні механізми забезпечення якості вищої професійної освіти, «Державне регулювання розвитку дистанційної освіти для підготовки конкурентоспроможних фахівців», «Механізми державного управління в соціальній сфері», «Механізми державного управління в екологічній сфері», «Правові й економічні аспекти державного управління у сфері підготовки фахівців цивільного захисту», «Державна політика захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню», «Організаційно-правові, соціально-економічні та психолого-педагогічні засади державного управління у сфері цивільного захисту».


Logo MiA

Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами

Запрошуємо пройти навчання та отримати ступінь магістра за програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами»

Детальніше

по RSS... Подписаться

... или на почту Введите E-mail:

Кто посещает

Flag Counter