image 423582d33e3a840eabfe5d9d4c7 V28 квітня в Національному університеті цивільного захисту України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Державне управління у сфері цивільного захисту: наука, освіта, практика», організатором якої є навчально-науково-виробничий центр навчального закладу.

Науковці з різних регіонів України обговорювали питання державного управління у сфері цивільного захисту. В режимі відеоконференцзв’язку до учасників заходу звернувся Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін, директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев, виконуючий обов'язки начальника Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, доктор наук з державного управління, доцент Петро Волянський, ректор Чорноморського державного університету ім. П. Могили, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Леонід Клименко.

image 27250669f6c28d1cf V

Після пленарного засідання робота конференції тривала у секціях: «Механізми формування та реалізації державної політики у сфері реформування вищої освіти», «Державні механізми забезпечення якості вищої професійної освіти, «Державне регулювання розвитку дистанційної освіти для підготовки конкурентоспроможних фахівців», «Механізми державного управління в соціальній сфері», «Механізми державного управління в екологічній сфері», «Правові й економічні аспекти державного управління у сфері підготовки фахівців цивільного захисту», «Державна політика захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню», «Організаційно-правові, соціально-економічні та психолого-педагогічні засади державного управління у сфері цивільного захисту».

по RSS... Подписаться

... или на почту Введите E-mail: