image 68

19 травня 2016 року студенти-старшокурсники разом з викладачами кафедри Менеджменту і адміністрування відвідали Ярмарок вакансій - 2016, який відбувся в Харківському наіональному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова.

В рамках заходу всі бажаючі могли ознайомитися з вакансіями на ринку праці Харківського регіону, пройти тестування на виявлення професійних здібностей, організоване Харківським областним центром зайнятості, а також пройти попередню співбесіду з потенійними роботодавцями.

На Ярмарку було представлено більше 50 підприємств, які запропонували відвідувачам більше 100 вакансій. Студенти мали нагоду поспілкуватися з представниками підприємств і організацій найрізноманітніших сфед діяльності та знайти не тільки  цікаву роботу, але й можливість проходження практики.

Кафедра МіА веде активну роботу по сприянню правлаштуваню своїх вупускників. Так на цьогорічному Ярмарку вакансій від комунального підприємства "Харківські теплові мережі", на базі якого функціонує філіал кафедри, з майбутніми випускниками спілкувався заступник генерального директора Кушнір Микола Федорович.

uUBktN6Lvw4

zB ixiqIPBQ