nn 1   24 вересня 2016 року в Харкові пройшов IV освітній проект "Ніч науки". Цьогоріч Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова мав за честь провести урочисте відкриття заходу.

Вся бажаючі мали змогу випробувати себе у різноманітних конкурсах і ділових іграх, прийняти участь в експериментах та проявити свої здібності до тієї чи інщої науки.

NN HNUMG 1

Кафедра Менеджменту і адміністрування запропонувала відвідувачам заходу прийняти участь у ділових іграх, що тісно пов'язані з основними якостями особистості, якими має володіти справжній менеджер: креативність, емоційність, вміння працювати в команді, розважливість і послідовність.

Разом зі студентами 3, 4 і 5 курсів всі гості свята поринули в атмосферу цікавої та пізнавальної гри, яка мала на меті викликати інтерес до науки управління у школярів та їх батьків.

Кафедра менеджменту і адміністрування висловлює щиру подяку за участь в організації і проведенні свята студентам факультету менеджмент:

Власовій Дар'ї, група МОМГ2014-2;

Колесник Маргариті, група МОМГ2014-2;

Мударісовій Анастасії, група МОМГ2014-2;

Криковцовій Валерії, група МГКТС2014-2;

Колісник Олені, група МОМГ2013-1;

Цененко Анастасії, група МОМГ2013-1;

Домашеву Олександру, група С МОМГ2016-1;

Павловій Ользі, група С МОМГ2016-1.

nn 2

nn 3