HATOB 1  15 жовтня 2016 року студенти групи МОМГ 2016-1 разом з куратором Калашниковою Христиною Ігорівною, в рамках діяльності з художньо-естетичного виховання студентської молоді, відвідали Харківський національний академічний театр опери та балету ім. М. В. Лисенко. Опера "Євгеній Онєгін" проходила у великому залі ХНАТОБу. Один з найвідоміших творів О. С. Пушкіна роман у віршах «Євгеній Онєгін» надихнув П. Чайковського створити музики до нього. Так з'явилася однойменна опера великого композитора.

Юні студенти захопливо спостерігали за почуттями і емоціями головних героїв, які майстерно були передані акторами. Дія, що відбувалася на сцені ніби переносила глядачів у події XIX століття, актуальність яких збереглася до сьогодні.

Цей суботній вечір запамятається  першокурсникам відмінним настроєм і незабутніми емоціями!

по RSS... Подписаться

... или на почту Введите E-mail: