Spatial  З 19.09. по 23.09.2016 доцент кафедри менеджменту і адміністрування, к.е.н. Роман Едуардович Гуляк відвідав курс з Просторової економетрики, який проводився в Австрії   (м. Відень), Vienna University of Economics and Business (WU).

Мета курсу – отримання теоретичних і практичних знань з моделювання просторово-корельованих процесів, використовуючи інструментарій Spatial Econometrics.

Просторова економетрика дає наукове уявлення про методи, моделі та прийоми, що дозволяють отримувати кількісні вираження закономірностей економічної теорії з урахуванням просторової розподіленості на базі економічної статистики і економічної теорії з використанням математико-статистичного інструментарію.