24.11.16 1

24 листопада 2016 року за ініціативи Каразінської школи бізнесу відбувся семінар «Підтримка підприємництва як фактор стійкого розвитку економіки», в якому взяли участь студенти-магістранти кафедри менеджменту і адміністрування.

В роботі семінару взяли участь представники Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, НДЦ «Економічні проблеми розвитку підприємництва в Україні» Харківського державного університету харчування і торгівлі,  Харківського національного університету будівництва та архітектури, Української інженерно-педагогічної академії.

по RSS... Подписаться

... или на почту Введите E-mail: