fed1 4 квітня 2017 року в рамках проведення "Тижня кафедри менеджменту і адміністрування" студенти 3 курсу груп МОМГ2014-1 та МОМГ2014-2 побували на ознайомчій екскурсії на території Державного підприємства Харківський машинобудівний завод «ФЕД».

ДП ХМЗ «ФЕД» - всесвітньо відомий бренд в авіаційно-космічної галузі. Сьогодні підприємство займає лідируючі позиції в Україні по серійного виготовлення, ремонту і модернізації агрегатів для гідравлічних, паливних та електричних систем авіаційної техніки. Продукція підприємства унікальна, відрізняється високих наукоємних і технічним рівнем виробництва, застосовується практично на всіх видах літаків і вертольотів, що випускаються в СНД, і експлуатується більш ніж в 60 країн світу.

Під час екскурсії студенти зустрілися з Головою правління Поповим В.В. Майбутнім менеджерам показали виробничий процес на підприємстві: склади з сировиною, виробничі цехи, лабораторії, склади готової продукції.

fed4.04.17