prp  5 квітня 2017 року  за програмою "Тижня кафедри Менеджменту і адміністрування" студенти груп МОМГ15-1 та МОМГ15-2 відвідали єдиний у нашому місті п’ятизірковий готель Рremier palace hotel Kharkiv, який є частиною всеукраїнської мережі Рremier hotels and resorts, всі готелі якої об’єднані спільною рисою – високоякісним сервісом та високим рівнем професійного менеджменту, що одразу змогли оцінити наші студенти.

Учасники екскурсії мали нагоду оглянути конференц-зали, президентський люкс, численні ресторани та SPA-центр готелю.

Особливу увагу під час екскурсії було приділено ознайомленню студентів-менеджерів з системою управління таким складним об’єктом як готельний комплекс. В мережі створено спеціальний підрозділ – Рremier hospital institute, – який займається навчанням та розвитком персоналу та менеджменту готелів. А, як відомо, навчатися треба у кращих і саме Рremier palace hotel Kharkiv є одним з найбільш успішних прикладів вдалого менеджменту, що підтверджено численними нагородами як в Україні, так і у світі.

Фотозвіт з екскурсії

по RSS... Подписаться

... или на почту Введите E-mail: