prp  5 квітня 2017 року  за програмою "Тижня кафедри Менеджменту і адміністрування" студенти груп МОМГ15-1 та МОМГ15-2 відвідали єдиний у нашому місті п’ятизірковий готель Рremier palace hotel Kharkiv, який є частиною всеукраїнської мережі Рremier hotels and resorts, всі готелі якої об’єднані спільною рисою – високоякісним сервісом та високим рівнем професійного менеджменту, що одразу змогли оцінити наші студенти.

 

Учасники екскурсії мали нагоду оглянути конференц-зали, президентський люкс, численні ресторани та SPA-центр готелю.

Особливу увагу під час екскурсії було приділено ознайомленню студентів-менеджерів з системою управління таким складним об’єктом як готельний комплекс. В мережі створено спеціальний підрозділ – Рremier hospital institute, – який займається навчанням та розвитком персоналу та менеджменту готелів. А, як відомо, навчатися треба у кращих і саме Рremier palace hotel Kharkiv є одним з найбільш успішних прикладів вдалого менеджменту, що підтверджено численними нагородами як в Україні, так і у світі.

Фотозвіт з екскурсії


Logo MiA

Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами

Запрошуємо пройти навчання та отримати ступінь магістра за програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами»

Детальніше

по RSS... Подписаться

... или на почту Введите E-mail:

Кто посещает

Flag Counter