thumbnail 249

6 квітня 2017 року в рамках «Тижня кафедри Менеджменту і адміністрування» студенти-першокурсники спеціальності «Публічне управління та адміністрування» відвідали Харківську обласну раду. Глава Харківської обласної ради Сергій Іванович Чернов ознайомив студентів зі структурою Ради, принципами діяльності, а також з історією розвитку місцевого самоврядування на Харківщині. Студенти оглянули еталонні зразки символіки краю, які зберігаються в кабінеті голови обласної ради.

 

Начальник відділу кадрової роботи та нагород Олександр Петрович Синельник і начальник відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ виконавчого апарату облради Володимир Дягілєв розповіли студентам про повноваження депутатів, про напрямки роботи Харківської обласної ради, про процедуру прийняття на роботу в органи місцевого самоврядування та на державну службу.

Студентів особливо цікавили вимоги до кандидатів на посади в органи місцевого самоврядування, висловлювалося також бажання проходити стажування в обласній раді. Між напрямків роботи найвищого представницького органу по регіону майбутні управлінці акцентували увагу на конкурсі міні-проектів, введеному облрадою. В рамках екскурсії студенти також побували в малій та великій залах Харківської обласної ради, в прес-центрі, а також в приміщеннях, де працюють постійні комісії ради.

Насамкінець екскурсії в коридорах влади студенти зустрілися з Головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною, яка поцікавилася проблемами і перспективами студентів, розповіла про завдання, які стоять перед суспільством і молоддю зокрема.

 


Logo MiA

Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами

Запрошуємо пройти навчання та отримати ступінь магістра за програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами»

Детальніше

по RSS... Подписаться

... или на почту Введите E-mail:

Кто посещает

Flag Counter