thumbnail 249

6 квітня 2017 року в рамках «Тижня кафедри Менеджменту і адміністрування» студенти-першокурсники спеціальності «Публічне управління та адміністрування» відвідали Харківську обласну раду. Глава Харківської обласної ради Сергій Іванович Чернов ознайомив студентів зі структурою Ради, принципами діяльності, а також з історією розвитку місцевого самоврядування на Харківщині. Студенти оглянули еталонні зразки символіки краю, які зберігаються в кабінеті голови обласної ради.

Начальник відділу кадрової роботи та нагород Олександр Петрович Синельник і начальник відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ виконавчого апарату облради Володимир Дягілєв розповіли студентам про повноваження депутатів, про напрямки роботи Харківської обласної ради, про процедуру прийняття на роботу в органи місцевого самоврядування та на державну службу.

Студентів особливо цікавили вимоги до кандидатів на посади в органи місцевого самоврядування, висловлювалося також бажання проходити стажування в обласній раді. Між напрямків роботи найвищого представницького органу по регіону майбутні управлінці акцентували увагу на конкурсі міні-проектів, введеному облрадою. В рамках екскурсії студенти також побували в малій та великій залах Харківської обласної ради, в прес-центрі, а також в приміщеннях, де працюють постійні комісії ради.

Насамкінець екскурсії в коридорах влади студенти зустрілися з Головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною, яка поцікавилася проблемами і перспективами студентів, розповіла про завдання, які стоять перед суспільством і молоддю зокрема.

по RSS... Подписаться

... или на почту Введите E-mail: