image 0 02 04 82ecf5d7b87da12 V27 квітня 2017 року в рамках проведення Х Всеукраїнської студентської науково-технічної конференції "Сталий розвиток міст" (81-ї студентської науково-технічної конференції) кафедра Менеджменту і адміністрування провела секційне засідання.

На секційне засідання з менеджменту і адміністрування була подана 41 доповідь.

Студенти разом з викладачами взяли активну участь у обговоренні актуальних питань менеджменту і адміністрування на підприємствах міського госпдарства.

Виступи доповідачів відзначилися своєю актуальністю, оригінальністю та високим рівнем подання матеріалу.

За результатами роботи конференції студентів 5 курсу факультету менеджменту Ханюкову К.О. та Цибульняк О.С., а також студентів 4 курсу факультету менеджменту Горобченко Ю.В., Кірсаня І.О., Колісник О.В., Нечепоренко А.Д., Олешко А.А., Сагалович К.О. було відзначено сертифікатами за активну участь в студентській науково-дослідній роботі кафедри.

Дякуємо всім за участь!