Донецький державний університет управління, кафедра „Менеджмент невиробничої сфери”13-15 листопада 2013 року відбудеться І Всеукраїнська науково-практична студентська інтернет-конференція «Соціальний менеджмент та управління інформаційними процесами»

Мета конференції: обговорення проблем та перспектив, новітніх ідей та рішень щодо розвитку соціального менеджменту.

Робота конференції 13-15 листопада 2013 року відбудеться в рамках секцій:

1. Місцеве самоврядування як специфічна форма публічної влади.

2. Прийняття управлінських рішень з використанням сучасних інформаційних технологій.

3. Суспільні явища і процеси у сфері демографії, праці та соціального розвитку.

4. Проблеми підвищення конкурентоспроможності держави та регіонів.

5. Механізми державного управління на центральному, регіональному, галузевому рівнях.

6. Інвестиційно-інноваційний процес в регіонах.

За результатами проведення конференції планується розміщення статей на сайті: www.mns2013.at.ua. Витрати, повязані з розміщенням матеріалів несуть організатори.

Видавництво збірника не передбачається. Електрону версію збірника буде розміщено на сайті www.mns2013.at.ua до 01.12.2013р.

Заявку на участь у конференції та статтю (електронний варіант) необхідно надіслати до 8 листопада 2013 року на електронну адресу: e-mail: konf5-Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вимоги до оформлення тез:

Текст тез друкується однією з мов: українська, російська або англійська мови. Обсяг статей до 4 друкованих сторінок (А4). Матеріали підготовлені в редакторі Microsoft Word, шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 14, інтервал – 1, усі поля – 20 мм.

Назва тез – великими літерами, шрифт – Times New Roman, розмір шрифту 14, жирний. Ім'я та прізвище автора/авторів (шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 14, курсивом) із зазначенням наукового ступеня та посади автора/авторів, а також назви навчального закладу.

Посилання на використану літературу обов'язкове. У тексті необхідно зазначити номери відповідних джерел.

Для студентів тези приймаються тільки у співавторстві з науковим керівником.

Роботи, які не відповідають зазначеним вимогам, до видання прийматися не будуть.

Оргкомітет залишає за собою право відхилення тез, якщо вони не відповідають вимогам або тематиці конференції.