Освітньо-наукова програма підготовки доктора філософії зі спеціальності 073 «Менеджмент»

Освітньо-наукова програма підготовки100

доктора філософії

зі спеціальності 073 «Менеджмент»

керівник програми - Плотницька С. І.
доктор економічних наук, доцент

Програма підготовки докторів філософії (PhD) розрахована на 4 роки за денною та заочною формами навчання. Після закінчення навчання та захисту дисертації випускникам присвоюється науковий ступінь «Доктор філософії з менеджменту», що дає їм можливість займати як керівні посади різного рівня на підприємствах, в організаціях, так і займатися науковою діяльністю в науково-дослідних установах і обіймати науково-педагогічні посади в вищих навчальних закладах. Вимоги до рівня освіти осіб, які можуть розпочати навчання – повна вища освіта (дипломи спеціаліста, магістра). Набуття фахових компетентностей забезпечує безпосередня робота з науковим керівником за темою дисертації, а також вивчення дисциплін:

• Менеджмент і адміністрування;
  • Управління розвитком соціально-економічних систем;
  • Фінансовий менеджмент;
  • Корпоративне управління;
  • Стратегічний маркетинговий менеджмент;
  • Управління персоналом;
  • Моделі та методи управління IT-проектами;
  • Сучасні інформаційні технології в науковій діяльності;
  • Сучасні методи викладання у вищій школі;
  • Академічна та наукова англійська мова;
  • Управління науковими проектами;
  • Історія і філософія науки.

Методичне забезпечення навчального процесу повністю відповідає вимогам МОН України і гарантує сучасний освітній рівень підготовки з інформаційно-комунікаційних компетентностей, сучасних засад професійної діяльності, аналітичного мислення, лідерських управлінських якостей та знання професійної англійської мови.

Особлива увага в підготовці докторів філософії приділяється міжнародній співпраці кафедри з європейськими університетами на основі кредитної мобільності аспірантів і викладачів.
    Більш докладна інформація – на сайті кафедри менеджменту і адміністрування http://mmgh.kname.edu.ua, а також за телефоном: (057) 707-31-13.
При виникненні питань звертатись до завідувача кафедри Новікової Марини Миколаївни, тел.: роб. (057) 707-31-13, моб. 067-913-20-34.