image0012 лютого 2016 року відбулося чергове заняття для школярів у школі-розвитку «Мер міста».

Доцент кафедри менеджменту і адміністрування Боровик Марина Вікторівна провела заняття на тему «Соціально-психологічні аспекти менеджменту».

У рамках заняття було розглянуто питання пов’язані з управлінською діяльністю, зокрема з управлінням персоналом. Учні активно прийняли участь у обговоренні соціально-психологічних методів управління персоналом та їх впливу на окремих працівників та колективу у цілому, виходячи із знання психології людини, її специфічних рис та індивідуальних особливостей окремих працівників. Розглянули управляння персоналом з точки зору спрямованості на досягнення людьми їхніх цілей, та в першу чергу тих, що відповідають інтересам організації.

Заняття пройшло у дружній та теплій атмосфері!

Сподіваємося, що отриманні знання допоможуть учням у виборі напрямів подальшого навчання та особистого розвитку!