фото 24.02.2017

Керівник програми –

Бєльська Тетяна Валентинівна

доктор наук з державного управління, доцент

Програма підготовки бакалаврів розрахована на 4 роки за денною формою навчання і на 4 роки 5 місяців за заочною (дистанційною) формою навчання. Програма забезпечує підготовку фахівців для роботи в організаціях (установах) публічної сфери, державного управління та місцевого самоврядування, що передбачає набуття професійних компетентностей для забезпечення подальшого особистісного розвитку та стратегічного розвитку суспільства, громади. Програма вчить лідерству й успішному публічному менеджменту.

Особливістю підготовки бакалаврів є вивчення фахових дисциплін за циклом професійної підготовки:

• Державне та регіональне управління;
  • Теорія організації;
  • Основи публічного управління та адміністрування;
  • Місцеве самоврядування;
  • Документообіг в публічному управлінні;
  • Управління персоналом;
  • Державна служба;
  • Стратегічне управління;
  • Електоронне урядування;
  • Організаційна культура;
  • Адміністративний менеджмент;
  • Право (Адміністративне право. Трудове право. Господарське право);
  • Управління місцевими фінансами та бюджетом;
  • Державні фінанси та бюджетний процес;
  • Соціальна політика та соціальна робота;
  • Управлінські рішення.

Сучасні вимоги роботодавців потребують професійного володіння іноземними мовами. За бажанням студентів можна вивчати професійні дисципліни англійською мовою, які викладають досвідченні фахівці з міжнародними сертифікатами та практикою викладання в університетах Європи.

Об’єктами професійної діяльності бакалавра з публічного адміністрування є:

• Центральні та регіональні органи виконавчої влади;
  • Органи місцевого самоврядування;
  • Громадські об’єднання;
  • Міжнародні неурядові установи;
  • Міждержавні органи та структури;
  • Науково-освітні установи.

Випускники за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» з освітнім рівнем «бакалавр» можуть працювати на посадах:

ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ: посади спеціалістів районних державних адміністрацій, їх управлінь і відділів.

ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ: посади радників, консультантів секретаріатів районних у містах рад, спеціалістів виконавчих органів районних у містах, міських (міст районного значення) рад, спеціалістів виконавчих органів сільських, селищних рад,

зокрема ФАХІВЦІ:

Помічник керівника державної (муніципальної) установи (організації) – на основі: "Референт з основної діяльності" (керівника державної установи, підприємства).

Інспектор з контролю за виконанням доручень в державних установах (організаціях) на основі інспектор з контролю за виконанням доручень.

Організатор діловодства (державні установи).

Інспектор з кадрів в державних установах.

Фахівець із організації зв’язків із громадськістю, або з організації інформаційного забезпечення.

ЗАГАЛЬНИЙ ПЕРЕЛІК ПРОФЕСІЙ:

• спеціаліст по державним закупівлям;
  • спеціаліст із зв’язків з громадськістю;
  • державний соціальний інспектор;
  • адміністративний помічник;
  • інспектор по кадрам;
  • організатор по персоналу;
  • секретар адміністративний;
  • секретар комітету організації (установи);
  • секретар органу самоорганізації населення;
  • референт з основної діяльності;
  • помічник керівника підприємства (установи, організації);
  • інструктор з організаційної роботи;
  • інспектор з основної діяльності;
  • інспектор з соціальних виплат;
  • інспектор з ліцензування.

Особлива увага приділяється практичному навчанню студентів в межах виробничої та переддипломної практик, а також, завдяки міжнародній співпраці кафедри з європейськими університетами на основі кредитної мобільності студентів і викладачів.

Професіограма магістра зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», освітньо-професійна програма «Публічне управління та адміністрування»

Вартість навчання

Детальну інформацію можна отримати на сайті кафедри менеджменту і адміністрування, а також за телефонами:

тел. роб. (057) 707-31-13;

тел. моб. 067-913-20-34 Новікова Марина Миколаївна, зав. кафедри менеджменту і адміністрування

по RSS... Подписаться

... или на почту Введите E-mail: