IMAG075613 червня 2018 року відбулася екскурсія до Харківського центру ефективного управління житлом на прикладі існуючого багатоквартирного будинку за адресою вул. Дмитрівська, 5, яку відвідали студенти групи МОМГ2017-1 разом з керівником практики доцентом Калашніковою Христиною Ігорівною.

Метою екскурсії стало знайомство зі специфічною роботою створення, роботи та перспектив розвитку ОСББ в місті Харкові.

Плиточный29 травня 2018 року відбулася екскурсія в рамках практики «Вступ до фаху» для студентів групи МОМГ-2017 на ПАТ «Харківський плитковий завод», який являється вітчизняним лідером підприємств будівельної індустрії з виробництва керамічної плитки.

Студенти-першокурсники познайомилися з історією створення та структурою управління підприємства. Відвідали поточно-конвеєрну лінію італійської фірми «Sacmi» з виробництва великорозмірних плиток для підлог і побачили обладнання для нового масо-заготівельного відділення, продуктивністю 7000 м2 плитки на добу та ін.

Студенти 1 курсу та викладачі кафедри вдячні керівництву ПАТ «ХПЗ» за надану можливість знайомства з підприємством!

IMAG070021 травня 2018 року відбулася друга екскурсія на Обласний спортивний комплекс «Металіст» для студентів-першокурсників під керівництвом доцента кафедри менеджменту і адміністрування Калашнікової Христини Ігорівни в рамках практики «Вступ до фаху».

Студенти 1 курсу відвідали футбольне поле стадіону, VIP-зони, прес-центр, скай-бокси для спостереження за матчами та зону роботи ЗМІ.

36Для студентів спеціальності "Публічне управління і адміністрування" (спеціалізація "Об'єднані територіальні громади") доценти кафедри менеджменту і адміністрування, доктори наук з державного управління Бєльська Тетяна Валентинівна та Дєгтяр Олег Андрійович організували екскурсію в Будинку Уряду, Верховному Суді і Конституційному Суді.

 

4

sv126-29 квітня 2018 р. професор кафедри менеджменту і адміністрування Плотницька Світлана Іванівна взяла участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Нові тенденції та кращі практики соціо-економічних досліджень», яка проходила 26-29 квітня в м. Херцег Нові, Ігало, Республіка Чорногорія.

Робоча мова конференції була англійська. У конференції взяли участь понад 100 учасників з 21 країни світу (Республіка Чорногорія, Республіка Хорватія, Республіка Сербія, Венгрія, Україна, Польща, Канада, Італія, Словенія, Турція, Росія, Чеська республіка, Боснія та Герцеговина, Великобританія, США, Литовськая Республіка, Словацька Республіка, Греція, Македонія, Болгарія, Румунія).

Україну представляли університети Києва, Харкова та Сум.

Учасники конференції отримали сертифікати. За матеріалами роботи конференції видано збірку наукових праць.

 

IMG 978ca68 V14 травня 2018 року відбулася перша екскурсія для студентів 1 курсу групи МОМГ-2017 під керівництвом доцента кафедри менеджменту і адміністрування Калашнікової Христини Ігорівни до Міжнародного аеропорту «Харків» в рамках практики «Вступ до фаху».

Студенти-першокурсники відвідали центральну диспетчерську, бізнез-зал та vip-зал очікування. Стали свідками посадки та зльоту літаків.

Натхненні роботою інфраструктури аеропорту, студенти вдячні керівництву Міжнародного аеропорту «Харків» за проведену екскурсію.

IMG 1a226f807b4f9b1797d6e4e07e0f5656 V

IMG 5680В рамках ХІ Всеукраїнської студентської науково-технічної конференції «Сталий розвиток міст» (83-тя студентська науково-технічна конференція ХНУМГ ім. О.М. Бекетова) 25 та 26 квітня відбулися засідання секцій «Менеджменту і адміністрування» та «Публічного управління».

Засідання секції «Менеджменту і адміністрування» відкрила завідуюча кафедрою менеджменту і адміністрування д-р екон. наук, проф. Новікова М.М.

З цікавими доповідями на секції «Публічного управління» виступили учасники «Школи мера» Воронова М., Корчінова Д., Яценко А. (ЗОШ № 70) з проектом «QR-країна – Україна», Капарчук П. (ЗОШ № 26) з проектом «Роль кімнатних рослин у збереженні екології повітря», Козлова В. (ЗОШ № 71) «Що ховається у сміттєвому відрі», Мирошниченко Є., Набока Д. (ЗОШ № 56) з проектом «Мы в ответе за тех, кого приручили», Родак Адрій (ЗОШ № 146) з проектом «Теплі долоні».

Активну участь у конференції взяли студенти Яцик А., Мельник А., Коровіна А., Мударісова А.

За результатами роботи конференції будуть видані збірники тез доповідей. Оргкомітет конференції висловлює подяку усім учасникам за активну роботу, та бажає подальших успіхів і наукових досягнень.

IMG 5642

 

IMG 5646