БРЕЙН РИНГ227 вересня 2018 року з нагоди заснування спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» відбулося свято День публічного управління та адміністрування. З цієї нагоди студентів Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова та керівника команди д-ра наук з державного управління Бєльську Т.В. було запрошено на турнір інтелектуальної гри «Брейн-ринг» на Кубок професійних експертів з питань публічного управління та адміністрування в ХарРІ НАДУ. Наша команда студентів, беручи участь у заході, ставила мету налагодження контактів між студентами спеціальності ПУіА інших вузів, які демонструють високий інтелектуальний рівень і глибокі знання з питань публічного управління.

В ході боротьби за перше місце, з шести університетів міста Харкова залишилося дві: ХНУМГ ім. О. М. Бекетова і команда з ХаРІ НАДУ. На момент фіналу кількість балів двох команд була рівною. Однак, за умовами конкурсу переможець повинен бути тільки один. Для того, щоб обрати переможця командам були поставленні додаткові питання. На третьому додатковому питанні, ми випадково поступилися суперникам і були нагороджені «Дипломом другого ступеня».

Висловлюємо щиру вдячність нашим вболівальникам за підтримку команди!

БРЕЙН РИНГ БРЕЙН РИНГ1

по RSS... Подписаться

... или на почту Введите E-mail: