Michele TrimarchiВикладачі кафедри Менеджменту та маркетингу в міському господарстві ХНУМГ імені О.М. Бекетова Діоба Альбіна та Світлана Плотницка  отимали можливість відвідати майстер клас професора Болонського Університету Мішеля Трімарки за напрямом "Маркетингові технології у мистецтві в рамках міжнародного стажування за програмою Європейського обміну та підвищення мобільності Erasmus Mundus".

Мішель Трімарки є також професором в Університеті Флоренції і Технічному Університеті в Мілані (IULM) , є економічним експертом Регіональної комісії мистецтв в Італії (Regional Observatory for the Performing Arts), представником ECCOM і виконавчого комітета ICRICOM (UNESCO).

FullSizeRender 2  FullSizeRender 1