Гайдученко, С.О. и Бєльська , Т.В. и Дегтярь, О.А. (2017) Методичні вказівки до проходження виробничої практики магістрів (для студентів усіх форм навчання спеціальності 281 – публічне управління та адміністрування).

Гайдученко, С.О. и Бєльська , Т.В. и Дегтярь, О.А. (2017) Методичні вказівки до проходження переддипломної практики магістрів (для студентів усіх форм навчання спеціальності 281 – Публічне управління та адміністрування).

Бєльська , Т.В. и Дегтярь , Олег Андрійович и Гайдученко, С.О. (2016) Методичні вказівки до проведення переддипломної практики магістрів (для студентів усіх форм навчання спеціальності 074 Публічне управління та адміністрування).

Бєльська , Т.В. и Дегтярь , Олег Андрійович и Гайдученко, С.О. (2016) Методичні вказівки до проведення виробничої практики магістрів (для студентів усіх форм навчання спеціальності 074 Публічне управління та адміністрування).

Дегтярь , Олег Андрійович (2016) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «УПРАВЛІННЯ ТРУДОВИМИ РЕСУРСАМИ» (для студентів усіх форм навчання спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування»).

Дегтярь , Олег Андрійович (2016) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІКИ» (для студентів усіх форми навчання напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент»).

Дегтярь , Олег Андрійович (2016) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «КЕРІВНИК АДМІНІСТРАТИВНОЇ СЛУЖБИ ТА ТЕХНІКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» (для студентів усіх форм навчання за спеціальністю 074 «Публічне управління та адміністрування»).

Дегтярь , Олег Андрійович (2016) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «УПРАВЛІННЯ АДМІНІСТРАТИВНИМИ ПРОЦЕСАМИ В ОРГАНІЗАЦІЇ» (для студентів усіх форм навчання за спеціальністю 074 «Публічне управління та адміністрування»).

Дегтярь , Олег Андрійович (2016) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «ФІНАНСОВИЙ РИНОК» (для студентів усіх форм навчання напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент»).

Дегтярь , Олег Андрійович (2016) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІКИ» (для студентів усіх форми навчання напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент»).

Дегтярь , Олег Андрійович (2016) Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни «УПРАВЛІННЯ ТРУДОВИМИ РЕСУРСАМИ» (для студентів 5 курсу заочної форми навчання спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування»).

Дегтярь , Олег Андрійович (2016) Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни «КЕРІВНИК АДМІНІСТРАТИВНОЇ СЛУЖБИ ТА ТЕХНІКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» (для студентів 5 курсу денної форми навчання спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування).

Дегтярь , Олег Андрійович (2016) Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни «УПРАВЛІННЯ АДМІНІСТРАТИВНИМИ ПРОЦЕСАМИ В ОРГАНІЗАЦІЇ» (для студентів усіх форм навчання за спеціальністю 074 «Публічне управління та адміністрування»).

Дегтярь , Олег Андрійович (2016) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «КЕРІВНИК АДМІНІСТРАТИВНОЇ СЛУЖБИ ТА ТЕХНІКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» » (для студентів 5 курсу денної форми навчання спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування»).

Дегтярь , Олег Андрійович (2016) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «УПРАВЛІННЯ АДМІНІСТРАТИВНИМИ ПРОЦЕСАМИ В ОРГАНІЗАЦІЇ» (для студентів усіх форм навчання за спеціальністю 074 «Публічне управління та адміністрування»).

Дегтярь , Олег Андрійович (2016) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «УПРАВЛІННЯ ТРУДОВИМИ РЕСУРСАМИ» (для студентів усіх форм навчання спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування»).

Дегтярь , Олег Андрійович (2016) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «ФІНАНСОВИЙ РИНОК» (для студентів усіх форм навчання напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент»).

Новікова, М.М. и Бєльська , Т.В. и Дегтярь , Олег Андрійович и Гайдученко, С.О. (2016) Тематика та методичні вказівки до виконання дипломних робіт магістрів (для студентів всіх форм навчання за спеціальністю 074 Публічне управління та адміністрування ).

Дегтярь, О.А. (2015) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ «ОСНОВИ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ» (для студентів напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент» усіх форм навчання).

Дегтярь , Олег Андрійович (2015) Методичні вказівки до проведення ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ (для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 8.03060101 "Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності) магістерської програми "Менеджмент організацій і адміністрування в міському господарстві").

Дегтярь , Олег Андрійович (2015) Методичні вказівки до проведення ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ (для студентів усіх форм навчання спеціальності 7.03060101 "Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності).

Новікова М.М. и Дегтярь О.А., Боровик М.В., Гриненко В.В., Магомедова М.А., Мельман В.О., Шевченко В.С., Гнатенко М.К., Браташ М.А. (2015) МЕНЕДЖМЕНТ І АДМІНІСТРУВАННЯ Навчальний посібник.