IMG 2017 06 19

Заключним етапом навчальної практики «Вступ до фаху» цьогорічних першокурсників стала екскурсія до Харківського центру ефективного управління житлом, яку відвідали студенти групи МОМГ2016-1 разом з керівником практики доцентом Калашніковою Христиною Ігорівною 19 червня 2017 року.

Метою екскурсії стало знайомство зі специфічною роботою створення, роботи та перспектив розвитку ОСББ в місті Харкові.

Разом з представниками Харківського центру ефективного управління житлом студенти дізналися про тонкощі роботи керівника ОСББ. Наочно побачили в дії роботу ОСББ, а саме сучасні технології збереження тепла на прикладі існуючого багатоквартирного будинкуза адресою вул. Дмитрівська, 5 в місті Харків.

по RSS... Подписаться

... или на почту Введите E-mail: