Наука

Професорсько-викладацький склад кафедри активно займається науковою діяльністю. З жовтня 2009 року на кафедрі розпочато на постійній основі робота наукового семінару. На початку навчального року був затверджений план роботи семінару, яким передбачається:
- Заслуховування доповідей викладачів кафедри про результати особистих наукових розробок і досліджень;
- Обговорення та прийняття напрямків перспективних досліджень;
- Заслуховування доповідей аспірантів і дослідників кафедри за результатами їх особистих досліджень.

Продовжується співпраця з Талліннським соціально-гуманітарним інститутом. Додатково вона передбачає з боку Університету залучення цієї фінансової інституції у спільній науково-методичній роботі, прийом фахівців для післявузівської підготовки через аспірантуру і докторантуру, прийом до захисту дисертацій.

На кафедрі функціонує Школа управлінської майстерності для школярів старших класів, яка працює з вересня по червень (відповідальний організатор доцент Волкова М.В.).

Щомісяця провідні науковці кафедри зустрічаються з абітурієнтами міста Харкова та Харківської області. Професор Карлова О.А. проводить для представників учнівського самоврядування Харківської області лекції на тему «Проблеми і перспективи розвитку сучасних міст України».

Гурток «Юний менеджер-економіст» під науковим керівництвом доцента Боровик М. В., організований для учнів 10-11 класів загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл на базі комунального закладу «Харківський центр дослідницько-експериментальної діяльності» Будинок учителя «Харківської обласної ради». За підсумками роботи гуртка виконана наукова робота МАН України на тему: «Сонячна енергетика як запорука енергетичної безпеки України». Автор: Венгер Олексій Леонідович, учень 11 класу Первомайської ЗОШ I-III ступенів Зміївської районної ради Харківської області. Дана робота отримала Диплом за III місце у II етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.


Logo MiA

Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами

Запрошуємо пройти навчання та отримати ступінь магістра за програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами»

Детальніше

по RSS... Подписаться

... или на почту Введите E-mail:

Кто посещает

Flag Counter