Наука

Професорсько-викладацький склад кафедри активно займається науковою діяльністю. З жовтня 2009 року на кафедрі розпочато на постійній основі робота наукового семінару. На початку навчального року був затверджений план роботи семінару, яким передбачається:
- Заслуховування доповідей викладачів кафедри про результати особистих наукових розробок і досліджень;
- Обговорення та прийняття напрямків перспективних досліджень;
- Заслуховування доповідей аспірантів і дослідників кафедри за результатами їх особистих досліджень.

Продовжується співпраця з Талліннським соціально-гуманітарним інститутом. Додатково вона передбачає з боку Університету залучення цієї фінансової інституції у спільній науково-методичній роботі, прийом фахівців для післявузівської підготовки через аспірантуру і докторантуру, прийом до захисту дисертацій.

На кафедрі функціонує Школа управлінської майстерності для школярів старших класів, яка працює з вересня по червень (відповідальний організатор доцент Волкова М.В.).

Щомісяця провідні науковці кафедри зустрічаються з абітурієнтами міста Харкова та Харківської області. Професор Карлова О.А. проводить для представників учнівського самоврядування Харківської області лекції на тему «Проблеми і перспективи розвитку сучасних міст України».

Гурток «Юний менеджер-економіст» під науковим керівництвом доцента Боровик М. В., організований для учнів 10-11 класів загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл на базі комунального закладу «Харківський центр дослідницько-експериментальної діяльності» Будинок учителя «Харківської обласної ради». За підсумками роботи гуртка виконана наукова робота МАН України на тему: «Сонячна енергетика як запорука енергетичної безпеки України». Автор: Венгер Олексій Леонідович, учень 11 класу Первомайської ЗОШ I-III ступенів Зміївської районної ради Харківської області. Дана робота отримала Диплом за III місце у II етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.