Студентська наука

Студенти старших курсів постійно залучаються до наукової роботи, зокрема, в рамках НДРС по тематиці наукових напрямків кафедри. Публікуються зі студентами статті та тези доповідей. Дослідження в рамках НДРС завершується, як правило, реальним дипломним проектуванням або магістерською роботою, в тому числі на замовлення підприємств і бюджетних організацій.

На кафедрі функціонує гурток НДРС щодо вдосконалення менеджменту та маркетингу в міському господарстві.
Праці студентів під керівництвом викладачів кафедри опубліковані в Матеріалах Всеукраїнських студентських науково-технічних конференціях.

Студентська наукова робота в 2014-2015 навчальному році:

Перемоги студентів в олімпіадах, конкурсах, виставках.

Остапенко Катерина Олександрівна, 5 курс, група ММОМГ 2 014 - 1 переможець II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент», що проходила в Луцькому національному технічному університеті, м. Луцьк, зайняла 3 місце;

Зозуля Ольга Олегівна, 5 курс, група ММОМГ 2014 - 1, переможець II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності №Менеджмент організацій і адміністрування », нагороджена грамотою в номінації найкращої інноватор, що проходила в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка, г .. Полтава.

 Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція "СТАЛИЙ РОЗВИТОК В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНИХ ВИКЛИКІВ" 7-8 квітня 2017 р.

Шаблон тез доповідей для конференції

Logo MiA

Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами

Запрошуємо пройти навчання та отримати ступінь магістра за програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами»

Детальніше

по RSS... Подписаться

... или на почту Введите E-mail:

Кто посещает

Flag Counter