БРЕЙН РИНГ227 вересня 2018 року з нагоди заснування спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» відбулося свято День публічного управління та адміністрування. З цієї нагоди студентів Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова та керівника команди д-ра наук з державного управління Бєльську Т.В. було запрошено на турнір інтелектуальної гри «Брейн-ринг» на Кубок професійних експертів з питань публічного управління та адміністрування в ХарРІ НАДУ. Наша команда студентів, беручи участь у заході, ставила мету налагодження контактів між студентами спеціальності ПУіА інших вузів, які демонструють високий інтелектуальний рівень і глибокі знання з питань публічного управління.

В ході боротьби за перше місце, з шести університетів міста Харкова залишилося дві: ХНУМГ ім. О. М. Бекетова і команда з ХаРІ НАДУ. На момент фіналу кількість балів двох команд була рівною. Однак, за умовами конкурсу переможець повинен бути тільки один. Для того, щоб обрати переможця командам були поставленні додаткові питання. На третьому додатковому питанні, ми випадково поступилися суперникам і були нагороджені «Дипломом другого ступеня».

Висловлюємо щиру вдячність нашим вболівальникам за підтримку команди!

БРЕЙН РИНГ БРЕЙН РИНГ1

PlotnПлотницька Світлана Іванівна, д-р екон. наук, професор кафедри Менеджменту і адміністрування, прийняла участь у 4-му Міжнародному колоквіумі «Корпоративний брендинг, ідентичність, імідж та репутація» (COBIIR 2018), організований Мідлсекським Університетом (Middlesex University) та Університетом Калабрії (University of Calabria) 3-4 вересня 2018 року.

У Колоквіумі взяли участь представники таких відомих Університетів, як Мідлсекський Університет, Великобританія (Middlesex University), Вааський університет, Фінляндія (University of Vaasa), Ганноверський університет імені Лейбніца, Німеччина (the Leibniz University Hannover), Манчестерський університет, Великобританія (University of Manchester), Університет Ланкастера, Великобританія (Lancaster University), Університет Мілан Бікокка, Італія (University of Milan – Bicocca), Каледонський Університет Глазго, Шотландія (Glasgow Caledonian University), Віденський університет, Австрія (the University of Vienna), Болонський Університет, Італія (The University of Bologna) та багато інших.

Проф. Плотницька С. І. виступила з доповіддю «The Analysis of User Activity in Social Media with Focus on Brand Loyalty» та прийняла активну участь у роботі колоквіуму. За результатами роботи отримала сертифікат, який підтверджує участь у конференції та презентацію наукового дослідження.

BelskaВ Нацiональнiй академiї державного управлiння при Президентовi України 7-8 вересня відбулася конференцiя "Публiчне управлiння та публiчна служба в Українi: стан проблем та перспективи розвитку", в якій взяла участь д-р наук з держ.упр., доцент Бєльська Т.В. Розглядалися питання розвитку публічної служби в контексті сучасних реформ, зокрема підходи, технології, методи визначення професійних та освітніх кваліфікацій публічних службовців.

Обговорювалося питання запровадження єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) зі спеціальності "Публічне управління". На конференції були представлені праці та доповіді не лише українських освітян, експертів, державних службовців та громадських активістів, а й фахівців із-за кордону, зокрема з Німеччини, Польщі, Молдови, Чеської Республіки, Киргизької Республіки та Азербайджану.

На фото: доцент Бєльська Т.В. разом з Миколою Шевчуком - заступником Керiвника Апарату Верховноi Ради України, Тетяною Томашевською - помiчником народного депутата, Мариною Бiлинською - вiце-Президентом НАДУ, Оленою Козиревою - зав. кафедрою менеджменту та aдмiнicтрування Харкiвськоi фармацевтичноi академiї.

IMAG075613 червня 2018 року відбулася екскурсія до Харківського центру ефективного управління житлом на прикладі існуючого багатоквартирного будинку за адресою вул. Дмитрівська, 5, яку відвідали студенти групи МОМГ2017-1 разом з керівником практики доцентом Калашніковою Христиною Ігорівною.

Метою екскурсії стало знайомство зі специфічною роботою створення, роботи та перспектив розвитку ОСББ в місті Харкові.

IMAG070021 травня 2018 року відбулася друга екскурсія на Обласний спортивний комплекс «Металіст» для студентів-першокурсників під керівництвом доцента кафедри менеджменту і адміністрування Калашнікової Христини Ігорівни в рамках практики «Вступ до фаху».

Студенти 1 курсу відвідали футбольне поле стадіону, VIP-зони, прес-центр, скай-бокси для спостереження за матчами та зону роботи ЗМІ.

Плиточный29 травня 2018 року відбулася екскурсія в рамках практики «Вступ до фаху» для студентів групи МОМГ-2017 на ПАТ «Харківський плитковий завод», який являється вітчизняним лідером підприємств будівельної індустрії з виробництва керамічної плитки.

Студенти-першокурсники познайомилися з історією створення та структурою управління підприємства. Відвідали поточно-конвеєрну лінію італійської фірми «Sacmi» з виробництва великорозмірних плиток для підлог і побачили обладнання для нового масо-заготівельного відділення, продуктивністю 7000 м2 плитки на добу та ін.

Студенти 1 курсу та викладачі кафедри вдячні керівництву ПАТ «ХПЗ» за надану можливість знайомства з підприємством!

36Для студентів спеціальності "Публічне управління і адміністрування" (спеціалізація "Об'єднані територіальні громади") доценти кафедри менеджменту і адміністрування, доктори наук з державного управління Бєльська Тетяна Валентинівна та Дєгтяр Олег Андрійович організували екскурсію в Будинку Уряду, Верховному Суді і Конституційному Суді.

по RSS... Подписаться

... или на почту Введите E-mail: