Магомедова Марина Асадуллаївна

Magamedova

Доцент кафедри Менеджменту і адміністрування; наукова ступінь кандидат економічних наук (2012 р.).

В 1989 р. закінчила Харківський інститут інженерів комунального будівництва. Здобула освіту за спеціальністю «Економіка і організація міського господарства».

З 1989 р. по 1997 р. працювала на економічних посадах в Управлінні житлово-комунального господарства облдержадміністрації, з 1999 р. начальником відділу праці та заробітної плати ОВО «Харківтеплоенерго». З 2001 р. по 2003 р. заступником директора з економіки та фінансів Обласного комунального підприємства теплових мереж, а з 2004 р. по теперішній час начальником ПЕС КП "Харківські теплові мережі".

В 2012 р. захистила дисертацію за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами на тему «Активізація інноваційно-інвестиційних процесів енергозбереження на підприємствах централізованого теплопостачання», з присвоєнням ступеня кандидат економічних наук.

Наукові інтереси пов’язані з інноваційно-інвестиційним процесами енергозбереження в теплопостачанні, удосконаленням тарифної політики; пошуком шляхів вирішення проблемних питань в житлово-комунальній сфері, управлінням трудових ресурсів та організації оплати праці.

Автор 20 наукових праць.

В рамках угоди про створення філії кафедри на базі КП "Харківські теплові мережі" керує роботою від підприємства при проходженні виробничих та перед дипломних практик студентами за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування», «Міське будівництво та господарство».

В 2008 р. була нагороджена почесною грамотою виконавчого комітету Харківської міської ради. В 2015 р. почесною грамотою Департаменту комунального господарства Харківської міської ради.