Zaporogec

Доцент кафедри менеджменту і адміністрування, кандидат економічних наук (2006), доцент (2011).

Закінчила економічний факультет Дніпродзержинського державного технічного університету (1998 р. “Облік і аудит”). По закінченню університету працювала бухгалтером та заступником диркетора з фінансових питань на приватному підприємстві.

В 2003-2006 рр. – аспірантка Дніпродзержинського державного технічного університету (ДДТУ).

У 2006 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук зі спеціальності “Організування, управління, планування та регулювання економікою” з теми “Організаційне та інформаційне забезпечення реструктуризації підприємств міського господарства”.

З 2006 р. – старший викладач, доцент кафедри менеджменту, маркетингу та економіки.

З 2012 р. доцент кафедри управління проектами в міському господарстві та будівництві Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова (ХНУМГ). Зараз – доцент кафедри менеджменту і адміністрування ХНУМГ.

Викладає курси “Маркетинг” і “Аналіз господарської діяльності підприємств”. Наукові інтереси повязані з реформуванням підприємств, а також маркетингової діяльності підприємств.

Автор більш ніж 40 наукових та учбово-методичих робіт. Авто навчально-методичного посібника з грифом МОН України “Виробничий менеджмент”.


Logo MiA

Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами

Запрошуємо пройти навчання та отримати ступінь магістра за програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами»

Детальніше

по RSS... Подписаться

... или на почту Введите E-mail:

Кто посещает

Flag Counter