Двадцять восьмого лютого, о 10-тій годині, в Харківській обласній раді відбулось Пленарне засідання XIX сесії.пз

Мені та моїм колегам, студентам 2-го та 3-го курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» пощастило побувати на сесії. За це хотілось окремо виразити свою подяку Чернову Сергію Івановичу – голові Харківської обласної ради, Коліньку Максиму Валерійовичу – начальнику управління по забезпеченню діяльності керівництва виконавчого апарату Харківської обласної ради, депутату обласної ради, Бєльській Тетяні Валентинівні – доценту кафедри менеджменту і публічного адміністрування, доктору наук з державного управління.

Хотілось розповісти про свої враження, перш за все хочу сказати що мені було цікаво поспостерігати за всім процесом сесії, адже в руках влади наше з вами життя, а я хочу зробити його вдосконаленим. Щоб щось поміняти і розвивати нашу країну, потрібно починати з себе та свого розвитку!

На засіданні були присутні, голова Харківської обласної ради – Чернов Сергій Іванович, його перший заступник – Коваленко Віктор Миколайович та заступник – Скорогобагач Володимир Іванович, депутати Харківської обласної ради, міські голови, голови ОТГ та інші.

Сергій Іванович Чернов розповів про роботу обласної ради у минулому році, він розповів, що у 2018 році обласною радою було проведено чотири пленарних засідання сесій, на яких розглянуто 271 питання та  прийнято 270 рішень. Також, у 2018 році до Харківської обласної ради надійшло 54 електронних петиції, у 2,2 рази більше у порівнянні із 2017 роком.

Голова Харківської обласної ради, звітував про свою діяльність за минулий рік, підбивав підсумки роботи депутатського корпусу та визначав пріоритети на майбутнє, прикріпивши до своєї розповіді презентацію, яку до речі можна подивитися на сайті Харківської обласної ради.

Депутати обласної ради  доручили Харківській обласній державній адміністрації забезпечити розроблення Стратегії розвитку Харківської області на період 2021 – 2027 років та Плану заходів на 2021 – 2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період 2021 – 2027 років.

Ще хотілось би добавити, що пленарне засідання ХІХ сесії Харківської обласної ради транслювалось наживо: на 7 каналі та його сторінці у Facebook, на телеканалі «Triolan Live» та на сайті Харківської обласної ради.

Отже, я та мої колеги отримали багато цікавої інформації про нашу область та її розвиток, а що саме цікаве рекордну кількість питань розглянуть депутати на сьогоднішньому пленарному засіданні ХІХ сесії обласної ради - дев’яносто  вісім питань та розділ «Різне» на порядку денному пленарного засідання, сесія тривала понад шість годин. Найвитриваліші студенти таки дочекались дев’яносто восьмого питання!

Автор: Лемента К. О.