Xavier GreffeВ рамках міжнародного стажування за програмою Європейського обміну та підвищення мобільності Erasmus Mundus доценти кафедри Менеджменту і маркетингу в міському господарстві Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Діоба Альбіна та Світлана Плотницкая відвідали курс лекцій проф.

Ксавьє Греффе (Xavier Greffe) " Економіка культурної діяльності та креативності " на базі Університету Нової Горици (UNG) і Університету Архітектури у Венеції (IUAV).

Ксавьє Греффе –  професор економіки в Університеті, Париж, де він очолює департамент аспірантури за напрямом економіка мистецтв; професор Національного інституту державної політики, Токіо;  професор в Оклендському технологічному інституті (Нова Зеландія). О чолює Національний комітет Франції з зайнятості в сфері культури. Представник Наукового комітету ІКОМОС: Економіка культурної спадщини.

FullSizeRender