Xavier GreffeВ рамках міжнародного стажування за програмою Європейського обміну та підвищення мобільності Erasmus Mundus доценти кафедри Менеджменту і маркетингу в міському господарстві Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Діоба Альбіна та Світлана Плотницкая відвідали курс лекцій проф.

Ксавьє Греффе (Xavier Greffe) " Економіка культурної діяльності та креативності " на базі Університету Нової Горици (UNG) і Університету Архітектури у Венеції (IUAV).


Ксавьє Греффе –  професор економіки в Університеті, Париж, де він очолює департамент аспірантури за напрямом економіка мистецтв; професор Національного інституту державної політики, Токіо;  професор в Оклендському технологічному інституті (Нова Зеландія). О чолює Національний комітет Франції з зайнятості в сфері культури. Представник Наукового комітету ІКОМОС: Економіка культурної спадщини.

IMG 0240 

FullSizeRender


 

Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами

Запрошуємо пройти навчання та отримати ступінь магістра за програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами»

Детальніше

Кто посещает

Flag Counter