Соболь

Кандидат наук з державного управління, спеціальність 25.00.02 Доцент

Університет прикладного менеджменту (м. Мангайм, Німеччина) (2018)

Swedish Institute, (м. Стокгольм, Швеція) (2010)

SIPU International, Swedish institute for public administration, ( м. Стокгольм, Швеція) (2003)

 

Період (починати з останнього)

Етап (опис)

з 09.2019.- по тепер.час

Доцент кафедри менеджменту і публічного адміністрування, Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова (за сумісництвом)

2005р. – по тепер.час.

Доцент кафедри економічної теорії та фінансів Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

2003 – 2005 рр.

Старший викладач кафедри економічної теорії та фінансів Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

2000 – 2003 рр.

аспірант Харківського регіонального інституту державного управління Української академії державного управління при Президентові України

1999 – 2000 рр.

Провідний спеціаліст загального відділу Харківського регіонального інституту державного управління Української академії державного управління при Президентові України

 

Більше 150 наукових праць та навчальних видань, у тому числі – 5 монографій, 5 підручників і навчальних посібників. Досліджую проблеми громадських об’єднань і політичних партій як суб’єктів політичного процесу, розвиток інформаційного суспільства, інформаційної політики і безпеки, ефективності діяльності органів публічної влади, впливу глобалізаційних процесів на національні держави і публічне управління. 

Національний експерт з проекту ПРООН в Україні «Функціональний аналіз: оцінка та перегляд системи управління та плану організаційного розвитку Біловодської ОТГ (2019 р.).

Учасник та організатор понад 50 міжнародних науково-практичних конференцій, семінарів, «круглих столів» 

Подяка директора Харківського регіонального інституту державного управління Української академії державного управління при Президентові України (2015 р.).

Острогляд

 

Закінчила  Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди у 2003 році, кваліфікація – юрист, викладач правових дисциплін.

Свою трудову діяльність розпочала  з 2002 року юрисконсультом в юридичній фірмі «Нисан-Титул». З травня 2003 року по квітень 2006 року працювала в ДП «Информ-Обеспечение» на посаді юрисконсульта, з квітня 2004 року –  на посаді начальника юридичного відділу.

У квітні 2006 року призначена на посаду начальника юридичного відділу ПрАТ «Харківський плитковий завод», а в грудні 2008 року переведена на посаду директора з праці, соціальних питань та персоналу ПрАТ «Харківський плитковий завод» і є однією із ключових керівників підприємства, який відповідає за головний ресурс – людський. Впроваджує кадрову стратегію в галузі управління людськими ресурсами. Володіє сучасними інструментами у сфері управління людськими ресурсами і грамотно їх використовує на  кожному конкретному етапі розвитку бізнесу. Активно працює над підвищенням ефективності всіх напрямів роботи з персоналом. Наукові інтереси пов’язані з управлінням інвестиціями в людський капітал, необхідністю створення інноваційних підходів до управління персоналом із залученням мотиваційних чинників.

Бере активну участь у розвитку соціального та культурного життя Харківської області і міста Харкова. Нагороджена Почесною грамотою виконкому міської ради за значний внесок у соціально-економічний розвиток району та міста Харкова.