Досягнення наших студентів

2020/2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. Команда «А2А» кафедри менеджменту і публічного адміністрування у складі: Рудь Дарина, Кулак Катерина, Круть Дар‘я, Півкіна Аліна-Олександра виборала третє місце в абсолютній першості фіналу Всеукраїнського конкурсу студентських команд  LoNG 2020 "Look of New Generation/Погляд нового покоління".

Науковий керівник: канд. екон. наук, доц. каф. МіПА Гнатенко Марина Костянтинівна 

2. Студент 4 курсу гр. ПУіА 2017-1 Жуков Богдан Станіславович виборав перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування», що відбувся на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» у форматі онлайн-відеозв’язку та отримав Диплом ІІ ступеня.

Науковий керівник – д-р. наук з держ. упр., доц. каф. МіПА Дєгтяр Олег Андрійович

3. Студент 4 курсу гр. ПУіА 2017-1 Працибуда Микита Валерійович посів почесне ІІІ місце у  Відкритій університетській студентській олімпіаді з електронного урядування на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського

2019/2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК 

1. Команда кращих студентів 2,3,4 курсів - Жуков Богдан, Працебуда Микита, Лемента Катерина, Тимченко Надія, Яцик Анна, Башинська Злата, Кудренко Дар’я, спеціальності «Публічне управління та адміністрування» посіла 1 місце в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» на Кубок професійних експертів з питань публічного управління та адміністрування.

Керівник: д-р. наук з держ. упр., доц. каф. МіПА Бєльська Тетяна Валентинівна

2. Команди студентів кафедри брали участь  рамках швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO у партнерстві з українською кейс-спільнотою Casers підготували детальні описи викликів та проблем, які потребують інноваційних та креативних підходів. 1. «Згуртованість громади заради підвищення комфорту і безпеки» (Лемента Катерина, Працибуда Микита та Жуков Богдан, студенти групи ПУіА -2017)  2. «Організація надання соціальних послуг сім’ям зі складними життєвими обставинами» (Бережна Олександра, Міцай Карина, Монахова Лариса, Семізарова Валентина студентки 1 курсу групи Хар АУОТГ19-1з).  Обидві групи студентів стали переможцями Чемпіонату кейсів.

Науковий керівник: д-р. наук з держ. упр., доц. каф. МіПА Бєльська Тетяна Валентинівна

3. Команда «МВ» у складі: Янголенко Олена, Галай Анастасія, Біда Світлана, Півкіна Аліна, Кулак Екатерина  вибороли перемогу у фіналі Всеукраїнського конкурсу студентських команд LoNG 2019 (Look of New Generation/погляд нового покоління)! 

Науковий керівник: канд. екон. наук, доц. каф. МіПА Гнатенко Марина Костянтинівна

4. Студент  3 курсу групи ПУіА-2017  Жуков Богдан Сегрійович брав участь у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Публічне управління і адміністрування", що відбувся на базі Київського національного торгово-економічного університету та посів почесне 3 місце.

Науковий керівник: д-р. наук з держ. упр., проф. каф. МіПА Гайдученко Світлана Олександрівна 

1.  Студентка 3 курсу групи ПУіА-2016  Тимченко Надія брала участь у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Публічне управління і адміністрування", що відбувся на базі Київського національного торгово-економічного університету та посіла почесне 2 місце.

Науковий керівник: д-р. наук з держ. упр., доц. каф. МіПА Бєльська Тетяна Валентинівна

2. Студентка 3 курсу групи ПУіА-2016  Солопихіна Дарина Надія брала участь у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Публічне управління і адміністрування", що відбувся на базі Київського національного торгово-економічного університету та посіла почесне 3 місце.

Науковий керівник: д-р. наук з держ. упр., проф. каф. МіПА Гайдученко Світлана Олександрівна

3. Студент 4 курсу Білоусов Микита Сергійович взяв участь у  Підсумковій науково-практична конфренції |I туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих,   технічних і гуманітарних наук зі спеціалізації "Управління у сфері економічної конкуренції" та посів почесне 2 місце. 

Науковий керівник: д-р. екон. наук,  проф. каф. МіПА Плотницька Світлана Іванівна  

1. Студентка групи МОМГ 2015 - 1 Янголенко Олена Сергіївна посіла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)», яка відбулася у Тернопільському національному економічному університеті 25 – 27 квітня 2018 р.

Наукові керівники: канд. екон .наук, доц. каф. МіА Волкова М.В.; канд. екон. наук, доц. каф. МіА Запорожець Г.В.

2. Студентка групи ПУіА 2016-1 Солопихіна Дарина Андріївна брала участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Право» на базі Національного університету «Одеська юридична академія» та була нагороджена дипломом III ступеню.

Науковий керівник: канд. юрид. наук, доц. каф. ПЗГД Домбровська А.В.

3. Студентка групи ММО 2017 – 1   Цененко Анастасія Сергіївна брала участь ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент», яка відбулася у Луцькому національному технічному університеті 26 – 27 квітня 2018 р. та отримала диплом ІІІ ступеня за практичну значимість та активну участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Теорія та практика фінансового менеджменту».

Наукові керівники: д-р. екон. наук, проф. каф. МіА Кондратенко Н.О.; канд. екон. наук, доц. каф. МіА Самойленко І.О. 

4. Студентка групи МАдмМ 2017-1 Сагалович Катерина Олександрівна брала участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Публічне управління та адміністрування, який пройшов 12 квітня 2018 р. на базі Київського національного торговельно-економічного університету та посіла почесне 2 місце.

Науковий керівник: д-р. наук з держ. упр., доц. каф. МіА Дегтярь О.А. 

 1. Студентка магістратури Цибульняк Олександра Сергіївна виборала перемогу в 4-й Олімпіаді з менеджменту серед молоді в рамках Глобального проекту Молодіжний творчій рух «ЕСТАФЕТА ЯКОСТІ» в номінації «Кращі практики та методи менеджменту», що проходила в Київському національному університеті біоресурсів та природокористування.

Науковий керівник: канд. екон. наук, доц. каф. МіА Запорожець Г.В.

2. Студентка бакалавріату Короткова Марина Геннадіївна нагороджена дипломом ІІ ступеню за перемогу в 2-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент», секція «Кадровий менеджмент».

Науковий керівник: канд. екон. наук, доц. каф. МіА Шевченко В.С.

3. Студентка бакалавріату Наумова Світлана Сергіївна нагороджена дипломом ІІ ступеню за перемогу в 2-му турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук із галузі «Державне управління», що проходив в Сумському національному університеті.

Науковий керівник: д-р. наук з держ. упр., проф. каф. МіА Гайдученко С.О.

4. Студентка магістратури Цибульняк Олександра Сергіївна нагороджена дипломом ІІІ ступеню за перемогу в II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» в Тернопільському національному економічному університеті.

Наукові керівники: канд. екон .наук, доц. каф. МіА Волкова М.В.; канд. екон. наук, доц. каф. МіА Боровик М.В.

5. Студентка магістратури Семерніна Марина Сергіївна нагороджена дипломом ІІІ ступеню за перемогу в II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент», що проходила в Луцькому національному технічному університеті.

Науковий керівник: д-р. екон .наук, проф. каф. МіА Карлова О.А

1. Студентка магістратури Остапенко Катерина Олександрівна нагороджена дипломом ІІІ ступеню за перемогу в II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент», що проходила в Луцькому національному технічному університеті.

Науковий керівник: д-р. екон. наук, проф. каф. МіА Кондратенко Н.О.

2. Команда студентів кафедри менеджменту і адміністрування посіла ІІІ місце в X міжнародному конкурсі студентських рекламних та PR-проектів «Золотий компас пам’яті Олексія Кононова» в секції «Рекламні кампанії». Проект – «Читай українське!»

Керівник: канд. екон. наук, ст. викл. Гнатенко М.К.

3. Команда студентів кафедри менеджменту і адміністрування посіла ІІІ місце в X міжнародному конкурсі студентських рекламних та PR-проектів «Золотий компас пам’яті Олексія Кононова» в секції «START-UP проекти». Проект «Здоровое будущее Украины начинается с нас»

Керівники: канд. екон. наук, доц. каф. МіА Самойленко І.О.;  канд. екон. наук, ст. викл. Гнатенко М.К.

4. Студентка 5 курсу групи С МОМГ 2015-1 Солодовнікова Олександра виборала перемогу у щорічному конкурсі бізнес-планів «Популяризація підприємницьких ініціатив молоді». З проектом «Здорове майбутнє України починається з нас!» студентка перемогла у номінації «Соціальний проект».

Керівник: канд. екон. наук, доц. каф. МіА Самойленко І.О.