17 листопада 2020 року у Школі розвитку «Мер міста» учасниками онлайн-дискусії «Хто він – новий український лідер?» стали аспіранти, слухачі, студенти, які навчаються на кафедрі менеджменту і публічного адміністрування ХНУМГ імені О. М. Бекетова, а також сучасні лідери учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова. Захід було проведено з метою засвоєння якостей, якими повинні володіти сучасні українські лідери.

Спікер онлайн-дискусії «Хто він – новий український лідер?» – кандидат наук з державного управління, доцент кафедри менеджменту і публічного адміністрування, куратор Школи розвитку «Мер міста» Пастух К. В. (випускниця факультету економіки та менеджменту Харківської державної академії міського господарства).

13Снимок экрана 32131Снимок экрана

 

03.11.2020у Школі розвитку «Мер міста» Калашнікова Христина Ігорівна (кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту і публічного адміністрування ХНУМГ імені О.М.Бекетова)провела онлайн-заняття на платформі Zoom за темою «Успіх у лідерстві в місцевому самоврядуванні. Розкрий свою особистість». Було розглянуто психологічну структуру особистості, сенс лідерської праці і діяльності. Дуже вдало були розгорнуті вимоги, які пред'являються до сучасного лідера. Окрім ділових якостей, велику увагу було приділено особливим якостям лідера. Цікавою родзинкою лекції стало обговорення цінностних орієнтацій особистості кожного учасника зустрічі. Кожен мав можливість висловити свою думку. Жива дискусія, емоційне забарвлення лекції вдало поєдналось зі змістовністю лекції, послідовністю викладання матеріалу, активизацією  мислення, що були спрямовані на засвоєння знань, умінь та навичок сучасного лідерства.

Кристина2

кристина

Студент 4-курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Жуков Богдан (староста групи ПУіА–2017-1) – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» у 2020 році (Iмісце). 
Науковий керівник – д.держ.упр., професор кафедри менеджменту і публічного адміністрування Гайдученко Світлана Олександрівна.
Жуков Богдан
Богдан активно бере участь у різних заходах, у тому числі Молодіжної ради при Харківському міському голові, яка є постійно діючим консультативно-дорадчим органом з питань реалізації молодіжної політики у місті Харкові.
Вітаємо Богдана та бажаємо подальших успіхів та реалізації намічених цілей!
 

 

6 жовтня 2020 року у школі розвитку «Мер міста» було проведено перше онлайн-заняття на платформі Zoom за темою «Будь лідером у сучасному місті. Успіх у лідерстві в місцевому самоврядуванні» (спікер – куратор школи, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри менеджменту і публічного адміністрування ХНУМГ імені О. М. Бекетова Пастух Катерина Валеріївна).

Під час зустрічі було розкрито теоретичні основи лідерства та місцевого самоврядування, наведено приклади успішного зарубіжного та українського досвіду розвитку лідерства в сучасних містах.

79 шкіл Харкова проявили неабияку активність, бо долучалися до лекції цілими класами.

Сподіваємося, що учасникам буде так само цікаво і надалі, та чекаємо на нові зустрічі!79 3

79 2

12 березня 2020 року в  Харкові відбувся Науковий міжвузівський семінар «Нові вимоги до акредитації освітніх програм».

Кафедру менеджменту і публічного адміністрування ХНУМГ імені О.М. Бекетова  представляли Новікова М.М– доктор економічних наук, професорка, завідувачка кафедри менеджменту і публічного адміністрування (оргкомітет та доповідач) й Кондратенко Н.О– доктор економічних наук, професорка.

Серед організаторів семінару були й ЗВО-партнери нашої кафедри, стейкхолдери.

Процес акредитації має бути застосований закладом вищої освіти для розвитку та вдосконалення системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти, тож Новікова М.М. виступила з доповіддю за темою «Вимоги щодо підготовки фахівців спеціальності 073 «Менеджмент».

IMG 1048 min

 

Викладачі кафедри менеджменту і публічного адміністрування під час карантину працюють з використанням платформи дистанційного навчання Moodle, а також засобів дистанційної комунікації (Teams, Skype, Zoom).  Для зв'язку використовуйте 

Адреси електронних пошт викладачів кафедри

 

Графік online-консультацій викладачів кафедри в осінньому семестрі 2020-2021 н.р.

27 лютого 2020  року студенти 2 та 3 курсів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» ХНУМГ імені О.М. Бекетова відвідали пленарне засідання XXIII сесії Харківської обласної ради VІІ скликання. На порядку денному було близько дев’яноста питань. Депутатським корпусом внесено зміни до обласного бюджету на 2020 рік та декілька діючих програм, розглянуто результати виконання у 2019 році різних галузевих програм економічного та соціального спрямування, схвалено Стратегію розвитку Харківської області на 2021-2027 роки, План заходів на 2021-2023 роки з її реалізації та інші питання.

Сессия1 minСессия2 min