16/07/2021 року в рамках навчальної практики «Вступ до фаху» студенти-першокурсники спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» відвідали з екскурсією Харківську міську раду. ⁣⁣⠀
⁣⁣⠀
Під час екскурсії першокурсники дізналися цікаві факти про наше місто, розвиток самоврядування в ньому та про діяльність Харківської міської ради.⁣⁣⠀
⁣⁣⠀
Студенти мали можливість потрапити до сесійної зали Харківської міської ради, де депутати шляхом голосування реалізують свою головну функцію - прийняття рішень, а також до малої зали Харківської міської ради, де відбуваються засідання виконавчого комітету та інші важливі заходи. ⁣⁣⠀
⁣⁣⠀
Заступник керуючого справами виконавчого комітету Харківської міської ради - Захаревич Сергій Іванович розповів про діяльність депутатського корпусу, повноваження та обов’язки міського голови, його заступників, секретаря ради тощо. Також майбутні фахівці з публічного управління дізналися про організаційно-правові засади діяльності органів місцевого самоврядування. ⁣⁣⠀
⁣⁣⠀
Дякуємо Молодіжній раді при Харківському міському голові за організацію екскурсії💙⁣⁣⠀

З відеозвітом заходу можна ознайомитися у соціальних мережах кафедри МіПА.

ХМР

IMG 7468

13 липня 2021 року для студентів кафедри Менеджменту і публічного адміністрування представники компанії «Unicheck Україна» провели вебінар на тему «Текстові модифікації в академічних роботах».

На вебінарі розбирали:

  • що таке текстові модифікації
  • як текстові модифікації впливають на текст
  • які текстові модифікації можуть знайти антиплагіатні програми.

Цікавим досвідом ділилася Наталія Солоп, провідний менеджер по роботі з клієнтами «Unicheck Україна».

Сьогодні Unicheck – один зі зручних та популярних сервісів перевірки на плагіат у науковців, здобувачів, студентів, редакторів фахових наукових видань тощо. Користування ним дозволяє швидко виявити збіги в різних академічних текстах та запобігти академічній недоброчесності у сфері освіти і науки. Сервіс антиплагіату доступний кількома мовами – українською, англійською, іспанською тощо.

Дякуємо команді «Unicheck Україна» за можливість долучитися до цікавого вебінару та Студентському сенату за організацію зустрічі!

Добавьте

Студенти-першокурсники спеціальності «Публічне управління та адміністрування» продовжують ближче знайомитися зі своєю спеціальністю і 09 липня 2021 року відвідали з екскурсією Харківську обласну раду.

Майбутні управлінці дізналися історію будівлі, структуру обласної ради, роботу постійних комісій, як проходять сесії та публічні заходи, відвідали зали засідань, пресцентр, інші приміщення. У кабінеті голови Харківської обласної ради студенти мали змогу поспілкуватися з керівником вищого представницького органу регіону Артуром Товмасяном.

«Завжди приємно зустрічатися з молоддю, дізнаватися про їх плани та бачення кар’єри. Між університетом Бекетова і Харківською обласної радою склалися давні партнерські взаємини, ми реалізуємо спільні проєкти, спрямовані на розвиток інфраструктури територіальних громад, підготовку кадрів для органів місцевого самоврядування. Практика проведення екскурсій та стажувань для студентів різних вищих навчальних закладів, які фокусуються на підготовці управлінців, вже стала традиційною, на жаль, карантин на деякий час вніс певні обмеження. Ми зацікавлені у тому, щоб перспективні молоді люди після завершення навчання хотіли працювати в органах місцевого самоврядування», - сказав голова Харківської обласної ради Артур Товмасян.

Екскурсію Будинком рад студентам провів заступник начальника управління з питань діяльності виконавчого апарату та роботи з персоналом, керівник відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ Павло Пєшков.

Щиро дякуємо керівництву Харківської обласної ради за підтримку та розуміння важливості  питань підготовки майбутніх управлінців! 

З відеозвітом заходу можна ознайомитися у соціальних мережах кафедри.

Заставка ХОР

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 735 від 29.06.2021 року Швед Аліні Борисівні присуджується науковий ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.05 «Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка».

Дисертацію виконано в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова Міністерства освіти і науки України. Науковий керівник – Новікова Марина Миколаївна, доктор економічних наук, професор, завідуюча кафедри менеджменту і публічного адміністрування Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.

yulia khlebnikova mdE6 YNEqhU unsplash

Колектив кафедри менеджменту і публічного адміністрування щиро вітає Аліну Борисівну та бажає успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках! 

Вітаємо студенток 3 курсу групи МОМГ 2018-1 з перемогою у районному етапі міського конкурсу «Молода людина року - 2021».⁣⁣⠀

Дарина Рудь  -  переможець у номінації «Студенти (курсанти) закладів вищої освіти ІІІ- IV рівнів акредитації» по Індустріальному району.⁣⁣⠀

⁣⁣Анастасія Подорога -  переможець у номінації «Фізична культура та спорт» по Київському району⁣⁣.

⁣⁣Катерина Кулак  -  лауреат у номінації «Наукова діяльність» по Московському району⁣⁣.

Бажаємо подальших успіхів та нових звершень!

Молода людина 2021

Конкурс Молода людина року проводиться щорічно Управлінням у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, починаючи с 2001 рокуьог. Цього року конкурсу виповнюється 20 років з моменту створення.

Мета конкурсу — виховання активної громадянської позиції серед молоді, відзначення кращих молодих спеціалістів, підтримки обдарованої молоді міста Харкова.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України віком від 14 до 35 років.

5 липня 2021 року в рамках проходження навчальної практики «Вступ до фаху» студенти 1 курсу спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» відвідали з екскурсією Центр підтримки підприємців Дія. Бізнес.

Даний захід проводився за підтримки Студентського сенату ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Під час екскурсії студенти мали змогу ознайомитися з діяльністю та можливостями, які надає Центр. Дія. Бізнес працює в місті вже близько року, а Харків став першим містом в Україні, де стартував цей проект.

Основною метою роботи Центру є:

🔹 збільшення рівня зареєстрованого бізнесу в регіоні;

🔹 допомога бізнесу в зростанні та розвитку, виході на нові ринки, зміні бізнес-моделей та створенні додаткових ліній продуктів, враховуючи макроекономічну ситуацію;

🔹 популяризація підприємництва;

🔹 створення діалогової платформи між владою та представниками малого і середнього бізнесу.

Фахові консультації з питань пошуку та валідації бізнес-ідеї, створення бізнес-плану, систематизації бізнес-процесів, фінансового менеджменту, доступу до фінансів, HR, маркетингу, продажів, юридичної підтримки, фандрейзингу тощо можуть отримати представники мікро-, малого та середнього бізнесу, майбутні підприємці – ті, хто шукає або має ідею власної справи та хоче започаткувати власний бізнес, а також студенти, які мріють про старт власної справи.

Дякуємо команді Дія. Бізнес за можливість відвідати Центр та Студентському сенату за організацію екскурсії.

З відеозвітом заходу можна ознайомитися у соціальних мережах кафедри.

 IMG 6892 wecompress.com 1

18–19 травня відбулася Відкрита університетська студентська олімпіада з електронного урядування на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського, організатором якої був факультет соціології і права (кафедра теорії та практики управління). На індивідуальні змагання зареєструвалися 69 учасників із 19 закладів вищої освіти. 

Партнерами олімпіади стали: Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Програма EGAP («Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади»), IT-компанія BWN GROUP і Всеукраїнський молодіжний центр.

За результатами Олімпіади визначено переможців і номінантів індивідуальних змагань, серед яких - студент 4 курсу ННІЕМ, гр. ПУіА 2017-1 Працибуда Микита Валерійович. Бажаємо Микиті нових звершень та перемог!

Працибуда 3

Під час Олімпіади відбулися активності та завдання від партнерів:
– тренінг про інструменти електронної демократії від Софії Сакалош, координаторки з упровадження цифрових інструментів у громадах Програми EGAP;
– тренінг від Олексія Зелів’янського (Програма EGAP) про е-демократію та штучний інтелект;
– виконання завдання від програми EGAP (програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади»);
– тренінг директора директорату розвитку електронних послуг Міністерства цифрової трансформації України Мстислава Баніка;
– індивідуальне та командне завдання від Міністерства цифрової трансформації України;
– два командних завдання від Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України;
– тренінг «Цифровізація дистанційного навчання – те, про що не розкажуть ЗМІ» від заступника міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації МОН України Артура Миколайовича Селецького;
– тренінг «Розвиток е-урядування в Україні та сучасні виклики» від керівниці IT-компанії BWN GROUP Алли Погонець;
– тренінг «U-Report як можливість реалізації електронної демократії» від Карини Людоговської, соціологині проєкту U-Report від UNICEF (Всеукраїнський молодіжний центр).