7 листопада 2019 року студенти 2 курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» ХНУМГ імені О.М. Бекетова провели виїзне практичне заняття з навчальної дисципліни «Основи публічного управління та адміністрування» у Харківському регіональному фонді підтримки підприємництва.

Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва співпрацює з органами державної влади й місцевого самоврядування в розробці й реалізації соціально-економічних програм, в організації та проведення семінарів і «круглих столів» для підприємців.

Студенти ознайомилися зі структурою, організацією управління, напрямами, принципами роботи цієї публічної організації, а також мали можливість прийняти участь у практичному семінарі у форматі «Лабораторія успіху».

74402286 2556107617805212 3709771383375396864 o 1

ЋЃђЂЌ viber 3  ЋЃђЂЌ viber 5

Команда з кращих студентів 2,3,4 курсів - Жуков Богдан, Працебуда Микита, Лемента Катерина, Тимченко Надія, Яцик Анна, Башинська Злата, Кудренко Дар’я, спеціальності «Публічне управління та адміністрування» нашого університету зайняла 1 місце в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» на Кубок професійних експертів з питань публічного управління та адміністрування.

У грі взяли участь вісім команд з вищих навчальних закладів міста Харкова зі студентів, які вчаться за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

Було поставлено п’ятнадцять питань, на які давалася одна хвилина на відповідь. Хвилина часу - це так мало! Але, не зважаючи на це, наша команда під назвою «УПД» від Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова справилася найкраще. Ми цим пишаємося!

Заварза Нікіта та Мельник Анна стали учасниками дебатів.

Президиум24 червня 2019 року в Харківській обласній раді відбувся успішний захист дипломних бакалаврських робіт студентів, які навчаються на кафедрі менеджменту і публічного адміністрування за спеціальністю 073 «Менеджмент», Янголенко О. С. (тема «Адміністративне управління інвестиційними проектами», керівник д-р екон. наук Новікова М. М., Опаленик Д. Я. (тема «Управління стратегічним брендінгом регіону», керівник канд. екон. наук Гнатенко М. К.).

Запропоновані у дипломних роботах пропозиції спрямовані на вирішення практичних завдань щодо підвищення ефективності реалізації конкурсу громадських ініціатив «Разом в майбутнє» на основі вдосконалення організацій адміністративного управління та оцінки інвестиційного привабливості регіону, створення комплексного бренду регіону, який складатиметься з трьох основних елементів, що відповідають узагальненій категоризації типів територіального брендингу: туристичний, соціальний та інвестиційний бренди.

Така плідна співпраця ХНУМГ ім. О. М. Бекетова з Харківською обласною радою дає можливість працедавцям знайти кваліфікованих фахівців, які спроможні ефективно працювати, а випускникам – отримати перше робоче місце відповідно до їх фаху, отримав практичні навички професійної діяльності вже піж час проходження виробничої і переддипломної практик, що є основою дуальної освіти в Україні.

 

Гости

Общая

Ленаденис

345x193 crop 100 images djmediatools img 4439.jpg.8

Сьогодні, 30 травня 2019 року на пленарному засіданні  XХ сесії Харківської обласної ради VII скликання  голова  ради Сергій Чернов провів церемонію нагородження державними та обласними відзнаками.

 

Грамоту Верховної Ради України вручено завідувачу кафедри менеджменту і публічного адміністрування Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова –  доктору економічних наук, професору  Новіковій Марині Миколаївні.

 

Колектив кафедри бажає Марині Миколаївні нових творчих пошуків і здобутків, невичерпної енергії, наснаги та вагомих успіхів і перемог на нелегкому, але надзвичайно цікавому шляху.

 

 

Департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації запрошує на роботу студентів-випускників кафедри Менеджменту і публічного адміністрування! (бакалаврів та магістрів)

За більш детальною інформацією звертатися до зав. каф.МіПА проф. Новікової М.М. 

Студенти спеціальності «Публічне управління і адміністрування» провели заняття у Регіональному центрі послуг. Це сучасний центр надання послуг населенню площею 6000 м², де надається 400 послуг населенню. Приємно було почути, що Центр модернізований за проектом Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, який виграв конкурс. Для налагодження роботи сучасного Центру працівники переймали досвід у Грузії. Фінансування налагодження роботи Регіонального центру послуг здійснювалося у рамках проектів USAID та IDLO. Нині в Центр приїздять за досвідом навіть країни Євросоюзу.

Студенти ознайомилися з роботою адміністраторів, медпункту, архіву. Їх цікавили питання освIMG РЦП2 1ти працівників, термінів надання послуг, видів послуг, режиму роботи, оплати праці.

IMG РЦП2 4

24 квітня 2019 р. у Полтавській державній аграрній академії відбулася Підсумкова науково-практична конфренція |I туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук зі спеціалізації "Управління у сфері економічної конкуренції", на яку були запрошені автори найкращих робіт, які успішно пройшли етап рецензування, а також їх наукові керівники.

Результати своєї наукової роботи представляли 47 учасників із 35 закладів вищої освіти з різних міст України, які були розподілені за 3-ма секціями.

Рішенням галузевої конкурсної комісії на підставі рецензування наукових робіт, а також їх захисту учасниками науково-практичної конференції, студент кафедри Менеджменту і публічного адміністрування Білоусов Микита Сергійович нагороджений Дипломом ІІ ступеня, а його науковий керівник відзначений Подякою.

Бажаємо Микиті подальших творчих успіхів, наснаги в навчанні та нових перемог!

НикитаНикита2Плотницька1

 

 

Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами

Запрошуємо пройти навчання та отримати ступінь магістра за програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами»

Детальніше

Кто посещает

Flag Counter