Сердечно вітаємо з третім місцем в абсолютній першості фіналу Всеукраїнського конкурсу студентських команд  LoNG 2020 "Look of New Generation/Погляд нового покоління" команду «А2А» Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова  у складі: Рудь Дарина, Кулак Катерина, Круть Дар‘я, Півкіна Аліна-Олександра.

 46

Завдання, поставлене партнером Конкурсу компанією «Нова пошта» щодо дослідження технології та процесів доставки, всіх аспекти роботи кур’єрів та винайдення механізмів та інструментів пошуку клієнтів за будь-якою адресою для доставки документів, посилок та вантажів було досить непростим, реалістичним та вкрай актуальним.  

На участь у Конкурсі зареєструвались 47 команд з 32 ЗВО з 13 міст України (Вінниця, Житомир, Ірпінь, Дніпро, Лозова, Кам’янець-Подільський, Київ, Кривий Ріг, Суми, Харків, Чернігів, Херсон, Хмельницький).  

Студенти команди ретельно підготували та оформили свій проект, поданий на конкурс, а під час онлайн фіналу блискуче презентували його, при цьому виявивши прекрасну теоретико-практичну підготовку, творчий підхід, ораторські якості, самостійність, командну роботу, вміння обгрунтувати свою точку зору і вести дискусію, продемонстрували результати власних досліджень.  

Викладач-консультант команди - Гнатенко Марина Костянтинівна, доцент кафедри менеджменту і публічного адміністрування, завідувач кафедри – Новікова Марина Миколаївна.  

       


 

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЗІ ВСТУПУ:    +38 (066) 144-91-95     Калашнікова Христина Ігорівна

Хто відвідує

Flag Counter