Магомедова Марина Асадуллаевна

MagamedovaДоцент кафедри Менеджменту і публічного адміністрування, кандидат економічних наук (2012 р.).

У 1989 р закінчила Харківський інститут інженерів комунального будівництва. Здобула освіту за спеціальністю «Економіка і організація міського господарства».

З 1989 р по 1997р працювала головним фахівцем в Управлінні житлово-комунального господарства Облдержадміністрації, з 1999 р начальником відділу праці і заробітної плати ОВО «Харківтеплоенерго». З 2001 по 2003 рік  -  заступником директора з економіки та фінансів Обласного комунального підприємства теплових мереж,  з 2004 року -  начальником планово-економічної служби КП "Харківські теплові мережі", в наш час – заступник генерального директора з економіки на КП «Харківські теплові мережі» 

У 2012 році захистила дисертацію за спеціальністю 08.00.04 - економіка та управління підприємствами на тему «Активізація інноваційно-інвестиційних процесів енергозбереження на підприємствах централізованого теплопостачання».

Наукові інтереси пов'язані з інноваційно-інвестиційними процесами енергозбереження в теплопостачанні, удосконаленням тарифної політики; пошуком шляхів вирішення проблемних питань в житлово-комунальній сфері, управлінні трудовими ресурсами та організації оплати праці.

Автор понад 20 наукових робіт.

В рамках договору про створення філії кафедри на базі КП "Харківські теплові мережі" керує роботою філії при проходженні студентами кафедри виробничих і переддипломних практик.

Нагороджена Почесною грамотою виконавчого комітету Харківської міської ради, Почесними грамотами Департаменту комунального господарства Харківської міської ради.