Студенческая наука

2018/2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 1.  Студентка 3 курсу групи ПУіА-2016  Тимченко Надія брала участь у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Публічне управління і адміністрування", що відбувся на базі Київського національного торгово-економічного університету та посіла почесне 2 місце.

Науковий керівник: д-р. наук з держ. упр., доц. каф. МіПА Бєльська Тетяна Валентинівна

2. Студентка 3 курсу групи ПУіА-2016  Солопихіна Дарина Надія брала участь у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Публічне управління і адміністрування", що відбувся на базі Київського національного торгово-економічного університету та посіла почесне 3 місце.

Науковий керівник: д-р. наук з держ. упр., проф. каф. МіПА Гайдученко Світлана Олександрівна

 

2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 1. Студентка групи МОМГ 2015 - 1 Янголенко Олена Сергіївна посіла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)», яка відбулася у Тернопільському національному економічному університеті 25 – 27 квітня 2018 р.

Наукові керівники: канд. екон .наук, доц. каф. МіА Волкова М.В.;

канд. екон. наук, доц. каф. МіА Запорожець Г.В.

 1. Студентка групи ПУіА 2016-1 Солопихіна Дарина Андріївна брала участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Право» на базі Національного університету «Одеська юридична академія» та була нагороджена дипломом III ступеню.

Науковий керівник: канд. юрид. наук, доц. каф. ПЗГД Домбровська А.В.

 1. Студентка групи ММО 2017 – 1   Цененко Анастасія Сергіївна брала участь ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент», яка відбулася у Луцькому національному технічному університеті 26 – 27 квітня 2018 р. та отримала диплом ІІІ ступеня за практичну значимість та активну участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Теорія та практика фінансового менеджменту».

Наукові керівники: д-р. екон. наук, проф. каф. МіА Кондратенко Н.О.;

канд. екон. наук, доц. каф. МіА Самойленко І.О.

 1. Студентка групи МАдмМ 2017-1 Сагалович Катерина Олександрівна брала участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Публічне управління та адміністрування, який пройшов 12 квітня 2018 р. на базі Київського національного торговельно-економічного університету та посіла почесне 2 місце.

Науковий керівник: д-р. наук з держ. упр., доц. каф. МіА Дегтярь О.А.

 

2016/2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

 1. Студентка магістратури Цибульняк Олександра Сергіївна виборала перемогу в 4-й Олімпіаді з менеджменту серед молоді в рамках Глобального проекту Молодіжний творчій рух «ЕСТАФЕТА ЯКОСТІ» в номінації «Кращі практики та методи менеджменту», що проходила в Київському національному університеті біоресурсів та природокористування.

Науковий керівник: канд. екон. наук, доц. каф. МіА Запорожець Г.В.

 1. Студентка бакалавріату Короткова Марина Геннадіївна нагороджена дипломом ІІ ступеню за перемогу в 2-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент», секція «Кадровий менеджмент».

Науковий керівник: канд. екон. наук, доц. каф. МіА Шевченко В.С.

 1. Студентка бакалавріату Наумова Світлана Сергіївна нагороджена дипломом ІІ ступеню за перемогу в 2-му турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук із галузі «Державне управління», що проходив в Сумському національному університеті.

Науковий керівник: д-р. наук з держ. упр., проф. каф. МіА Гайдученко С.О.

 1. Студентка магістратури Цибульняк Олександра Сергіївна нагороджена дипломом ІІІ ступеню за перемогу в II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» в Тернопільському національному економічному університеті.

Наукові керівники: канд. екон .наук, доц. каф. МіА Волкова М.В.;

канд. екон. наук, доц. каф. МіА Боровик М.В.

 1. Студентка магістратури Семерніна Марина Сергіївна нагороджена дипломом ІІІ ступеню за перемогу в II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент», що проходила в Луцькому національному технічному університеті.

Науковий керівник: д-р. екон .наук, проф. каф. МіА Карлова О.А.

 

2015/2016 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

 1. Студентка магістратури Остапенко Катерина Олександрівна нагороджена дипломом ІІІ ступеню за перемогу в II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент», що проходила в Луцькому національному технічному університеті.

Науковий керівник: д-р. екон. наук, проф. каф. МіА Кондратенко Н.О.

 1. Команда студентів кафедри менеджменту і адміністрування посіла ІІІ місце в X міжнародному конкурсі студентських рекламних та PR-проектів «Золотий компас пам’яті Олексія Кононова» в секції «Рекламні кампанії». Проект – «Читай українське!»

Керівник: канд. екон. наук, ст. викл. Гнатенко М.К.

 1. Команда студентів кафедри менеджменту і адміністрування посіла ІІІ місце в X міжнародному конкурсі студентських рекламних та PR-проектів «Золотий компас пам’яті Олексія Кононова» в секції «START-UP проекти». Проект «Здоровое будущее Украины начинается с нас»

Керівники: канд. екон. наук, доц. каф. МіА Самойленко І.О.

                     канд. екон. наук, ст. викл. Гнатенко М.К.

 1. Студентка 5 курсу групи С МОМГ 2015-1 Солодовнікова Олександра виборала перемогу у щорічному конкурсі бізнес-планів «Популяризація підприємницьких ініціатив молоді». З проектом «Здорове майбутнє України починається з нас!» студентка перемогла у номінації «Соціальний проект».

Керівник: канд. екон. наук, доц. каф. МіА Самойленко І.О.

 

 

 

 

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція "СТАЛИЙ РОЗВИТОК В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНИХ ВИКЛИКІВ" 7-8 квітня 2017 р.

Шаблон тез доповідей для конференції

 

Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами

Запрошуємо пройти навчання та отримати ступінь магістра за програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами»

Детальніше

Кто посещает

Flag Counter