IMG 686420 жовтня 2015 року відбувся черговий масовий профорієнтаційний захід «Професії твоєї мрії», який проведено за ініціативи обласного центру зайнятості, організованого для учнівської молоді, які не визначилися щодо вибору майбутньої професії для дітей Великобурлуцького району Харківської області.
Кафедру Менеджменту і адміністрування на цьому заході представила доцент кафедри Марина Вікторівна Боровик, яка розповіла учням про переваги навчання в ХНУМГ ім. О. М. Бекетова та можливості працевлаштування менеджерів в сучасних умовах.

В рамках заходу майбутні абітурієнти мали можливість дізнатися про особливості управління в різних сферах життєзабезпечення міського комплексу, усвідомили необхідність професійної підготовки фахівців з управління великими і малими містами, а також мали змогу отримати вичерпні відповіді щодо переваг навчання на спеціальностях кафедри Менеджменту і адміністрування та перспектив подальшої роботи.

Кафедра МіА веде активну співпрацю з Центром доуніверситетської освіти і кар’єри ХНУМГ ім. О.М.Бекетова та спрямовує всі зусилля для розширення можливостей своїх студентів для надання їм якісних освітніх послуг, що забезпечує нашим випускникам впевненість в успішному працевлаштуванні.

IMG 68622   IMG 68611


 

Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами

Запрошуємо пройти навчання та отримати ступінь магістра за програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами»

Детальніше

Кто посещает

Flag Counter