220-21 листопада 2015 року в м. Запоріжжя пройшла ІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Формування ефективних механізмів державного управління та менеджменту в умовах сучасної економіки: теорія і практика". Кафедру менеджменту і адміністрування Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова  мав честь представляти доктор наук з державного управління, доцент кафедри - Дєгтярь Олег Андрійович з доповіддю на тему: "Проблеми інформаційного забезпечення державного регулювання розвитку соціальної сфери".

 

Виступаючи на пленарному засіданні конференції, у свої доповіді Олег Андрійович звернув увага наукової спільноти на необхідність вдосконалення інформаційних систем і технологій, які сприяють підвищенню продуктивнгості державного регулювання соціальною сферою. В сучасному інформаційному суспільстві інформація стає стратегічним ресурсом, Таким чином, інформаційний простір – це необхідне підґрунтя, на якому і за опосередкованої участі якого розгортається функціонування соціальної сфери. 

1.1 64


 

Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами

Запрошуємо пройти навчання та отримати ступінь магістра за програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами»

Детальніше

Кто посещает

Flag Counter