tmp 71

 16 квітня 2016 року ХНУМГ імені О. М. Бекетова відкрів свої двері для всіх бажаючих познайомитись з Університетом та спеіальностями, за якими здійснюється підготовка студентів.

 Насичена освітньо-розважальна програма заходу включила в себе:
- Інтерактивні конкурси;
- Оглядову екскурсію університетом, в ході якої гості університету, відвідали найбільш знакові місця і дізналися цікаві історії про університет.
- Ярмарок можливостей, на якому були представлені структурні підрозділи університету такі, як:
 - Українсько-Польський центр;
 - Українсько-Канадський центр;
 - Бізнес-інкубатор;
 - Центр доуніверситетської освіти і кар’єри.

 Кафедра менеджменту і адміністрування підготувала для своїх абітурієнтів майстер-клас на тему "Соціально-психологічні методи в менеджменті". Абітурієнти та гості Дня відкритих дверей, в ході майстер-класу змогли оцінити свої особисті схильності до управлінської діяльності та розкрити в собі потенціал менеджера.

і, вже традиційно, для школярів та студентів технікумів було організовано чаювання, в ході якого проходило знайомство з кафедрою, викладачами та основними напрмкими діяльності кафедри МіА у підготовці висококваліфікових менеджерів для усіх сфер життєліяльності міста.

tmp 82


 

Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами

Запрошуємо пройти навчання та отримати ступінь магістра за програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами»

Детальніше

Кто посещает

Flag Counter