Гекова. Луцк

Гекова Анна

Колектив кафедри менеджменту і адміністрування вітає Гекову Анну Сергіївну, студентку групи С МОМГ 2015–1, з отриманням диплому ІІІ ступеня у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент».


Луцький національний технічний університет приймав 86 студентів з різних ВНЗ України, які під суворим наглядом журі 31 березня  2016 р. виборювали перемогу у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент».
У рамках Олімпіади 1 квітня 2016 р. пройшла міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Інструменти фінансово-кредитного розвитку економіки України та її регіонів». Дроботова Женя, під керівництвом д.е.н., проф. Кондратенко Н.О. представила доповідь на тему «Управління фінансовими ресурсами в промисловості України» та Гекова Аня, під керівництвом д.е.н., проф. Карлової О.А. доповіла про «Принципи управління фінансуванням соціальної сфері». Супроводжувала студентів проф. Карлова О. А., що входила до складу журі.
Оголошуючи результати Олімпіади і Конференції ректор ЛНТУ д.т.н., проф. Савчук П.П. та голова журі  д.е.н., проф.  Вахович І.М., поздоровили студентів з перемогою. Всі учасники мали нагоду відвідати старовинний Луцький замок, музей Волинської ікони, молодіжний клуб і з насолодою провести час.

А вже 7 – 8 квітня 2016 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» (за видами економічноїдіяльності) у Полтавському національному технологічному університеті імені Юрія Кондратюка. Від ХНУМГ ім. О.М. Бекетова приймала участь студентка 5 курсу, групи С МОМГ 2015–1,  Дроботова Євгенія Миколаївна,  за освітнім ступенем «магістр», яка зайняла 5 місце серед понад п'ятдесяти учасників.

Кафедра Менеджменту і адміністрування вмсловлює подяку нашим студенткам і їх керівникам за гідні результати, та бажає нових досягнень і перемог! 


 

Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами

Запрошуємо пройти навчання та отримати ступінь магістра за програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами»

Детальніше

Кто посещает

Flag Counter