image 68

  19 травня 2016 року студенти-старшокурсники разом з викладачами кафедри Менеджменту і адміністрування відвідали Ярмарок вакансій - 2016, який відбувся в Харківському наіональному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова.

 В рамках заходу всі бажаючі могли ознайомитися з вакансіями на ринку праці Харківського регіону, пройти тестування на виявлення професійних здібностей, організоване Харківським областним центром зайнятості, а також пройти попередню співбесіду з потенійними роботодавцями.

 На Ярмарку було представлено більше 50 підприємств, які запропонували відвідувачам більше 100 вакансій. Студенти мали нагоду поспілкуватися з представниками підприємств і організацій найрізноманітніших сфед діяльності та знайти не тільки  цікаву роботу, але й можливість проходження практики.

 

 Кафедра МіА веде активну роботу по сприянню правлаштуваню своїх вупускників. Так на цьогорічному Ярмарку вакансій від комунального підприємства "Харківські теплові мережі", на базі якого функціонує філіал кафедри, з майбутніми випускниками спілкувався заступник генерального директора Кушнір Микола Федорович.

P60519

uUBktN6Lvw4

zB ixiqIPBQ

image 36


 

Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами

Запрошуємо пройти навчання та отримати ступінь магістра за програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами»

Детальніше

Кто посещает

Flag Counter